Denizbank üzerinden sonbahar kampanyaları yapılmaya devam ediyor. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Bu bankadan düşük faiz oranları ile kredi kullanırken ayrıca kredi yerine kredi kartı kullanacak olan kişilere de yeni bir haber geldi. 

DenizBank Bonus kredi kartı kullanan kişiler Bu bankadan istedikleri zaman acil ihtiyaçları olması durumunda 5000 TL'ye kadar Onay alabilecekler. DenizBank Bonus kredi kartı kullanan ve ayrıca 5000 TL'ye kadar işlem yapmak isteyen kişiler bankadan mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak bu Kredi kampanyasına katılabilir ve acil durumlarda kullanmak üzere 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. 

Denizbank Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler, kredi kartı onayı aldıktan sonra bankanın mobil uygulamasına girerek 5000 TL'ye kadar başvuru yapabilecekler. DenizBank Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişilerde ayrıca SMS atarak daha Kredi başvurusunda bulunabilir ve hem kredi hem de kredi kartı kullanabilirler. 

DenizBank SMS ile nasıl kredi başvurusu yapılıyor?

Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 3280 numarasına kredim yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı yazarak gönderin. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri hızlı bir şekilde Kredi sonucunu verecek ve onaylanan kredi'nin ne kadar olduğu hakkında bilgiler verecektir. DenizBank SMS ile kişilerin Kredi notuna göre onay vereceği için 55 bin TL'ye kadar kredi değerlendirmesine girebilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişilerin banka hesapları yoksa, sms ile onayladığı krediyi en yakın banka şubesinden gelir belgesiz olarak kullanılabilecektir. 

004

DenizBank Bonus özellikli kredi kartı sahipleri 5000 TL yi nasıl alıyor?

Denizbank üzerinden verilen kredi kartı olan Bonus kredi kartını kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişiler 5000 TL'ye kadar kredi başvurusunda DenizBank'ın mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. 7gün 24saat yapabileceğiniz bu başvuru sonrasında sizlere hemen sonuç verilecek ve sonucunuza göre kredi kullanımı yapacaksınız. 

Denizbank 5000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasında olmayan kişiler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli Krediyi mobil uygulaması üzerinden hemen hesaplarına atabilirler.