DenizBank Bonus Kredi Kartı Kullanan yada Başvuru Yapana 10 BİN TL Ödeme Yapıyor!! DenizBank yeni bir Kampanya Haberi ile geldi. DenizBank kredi kartı veya bankamatik kartı kullanan kişilere 10 BİN TL Ödeme yapacak. Detayları haberimizde...

DenizBank kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Sonbahar Kampanyası olarak yeniliklerinden söz ettiren Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bankamızdan düşük faiz oranları ile kredi kullanırken, ayrıca kredi yerine kredi kartı kullanacak olan kişilere de yeni bir müjdeli haberle geldi..

DenizBank Bonus kredi kartı kullanan kişiler, bankamızdan istedikleri zaman acil nakit ihtiyacı olması durumunda 10 BİN TL'ye kadar Onay alabilecekler. DenizBank Bonus kredi kartı kullanan ve ayrıca 10 BİN TL'ye kadar işlem yapmak isteyen kişiler bankamızın mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak Sonbahar Kredi Kampanyasına katılabilir ve acil durumlarda kullanmak üzere 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirler..

Denizbank Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler, kredi kartı onayı aldıktan sonra bankanın mobil uygulamasına girerek 10 BİN TL'ye kadar başvuru yapabilecekler. DenizBank Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişilerde ayrıca SMS atarak Kredi başvurusunda bulunabilir ve hem kredi hem de kredi kartı kullanım kolaylığından yararlanabilirler.

SMS ile DenizBank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

DenizBank için, sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 3280 numarasına KREDIM yazın boşluk bırakın ve T.C. KİMLİK NO.nuzu yazarak gönderin. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz SMS sonrasında banka sizleri hızlı bir şekilde, Kredi sonucunuzu bildirecek ve onaylanan kredi'nizin ne kadar olduğu hakkında bilgiler verecektir. DenizBank SMS ile kişilerin Kredi notuna göre onay vereceği için 55 BİN TL'ye kadar kredi değerlendirmesine girebilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişilerin banka hesapları yoksa, sms ile onayladığı krediyi en yakın banka şubesinden gelir belgesiz olarak kullanabileceklerdir.

denizbank-bonus-kredi-karti-kullanan-yada-basvuru-yapana-10-bin-tl-odeme-yapiyor1

Kredi Kartı Sahipleri DenizBank Bonus Özelliğiyle 10 BİN TL'yi Nasıl Alıyor?

Denizbank Bonus kredi kartını kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişiler 10 BİN TL'ye kadar kredi başvurusunu DenizBank'ın mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. 7 gün 24 saat yapabileceğiniz bu başvuru ile sizlere hemen sonuç verilecek ve sonucunuza göre kredi kullanımınız sağlanacaktır.

Denizbank 10 BİN TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasında olmayan kişiler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak Sonbahar Kredisini mobil uygulaması üzerinden hemen hesaplarına aktarabilirler..