Denizbank üzerinden emekli maaşı alan veya emekli maaşını bu bankaya taşıyacak olan kişiler için duyuru paylaşıldı.

SON DAKİKA: Denizbank üzerinden emekli maaşı alan veya emekli maaşını bu bankaya taşıyacak olan kişiler için duyuru paylaşıldı. Denizbank, özellikle son zamanlarda emekli maaşını almak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi imkanı sunacağını duyurmuştu. Yapılan bu kredi kampanyasında, düşük yemeklerden şikayetçi olan emekler, yüksek limitli kredi almak istemektedir. Emekli maaşınızı, Denizbank'a taşıdıktan sonra artık 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. 

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

Denizbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı uygulaması üzerinden daha önce kredi almadılar ise 100000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi alabiliyorlar. Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar almış oldukları bu kredi kampanyası ile birlikte şartları uygun olarak kredi imkanından faydalanmaktadır. 

24 ay vadeli olarak 100000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, ayrıca bankanın SMS kredi servisini kullanarak da, işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilecek ve onaylanan kredi tutarını, aynı gün içinde kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz. 

Denizbank üzerinden ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi alabileceğini söylemek istiyoruz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar, sadece 50000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. 50000 TL ye kadar almış olduğunuz kredilerde, ayrıca 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanma imkanı sizlere sunuyor.