Denizbank Emekliye Bayram Ettirmeye Devam Ediyor, Sabah Yapılan Duyuru İle Limitler 100000 TL Oldu

Denizbank, 100.000 TL emekli kredisi kampanyası başladı. Sizlerde eğer emekli maaşı alıyorsanız, ihtiyaç kredisi olarak Denizbank kredisine başvuru yapabilirsiniz. Denizbank 100 bin TL emekli kredisi

Ekonomi 15.11.2021 - 10:00 15.11.2021 - 10:01 Vural Pars

Denizbank, 100.000 TL emekli kredisi kampanyası başladı. Sizlerde eğer emekli maaşı alıyorsanız, ihtiyaç kredisi olarak Denizbank kredisine başvuru yapabilirsiniz. Denizbank 100 bin TL emekli kredisi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Emekli olan kişiler, diğer müşterilere göre daha uygun faizlerle ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Özellikle onay alamayan kişiler, bazı bankalardan emekli maaşını alması durumunda hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Bu durumda Denizbank’ta emekliye 60.000 TL’ye kadar kredi vermekteydi. Son yapılan güncellemeden sonra banka 100.000 TL’ye kadar emekli kredisi veriyor. Sizlerde emekli maaşınızı Denizbank üzerinden alıyorsanız, banka sicilinizde sıkıntı yoksa bu bankanın verdiği krediyi kullanabilirsiniz. Başvuru ve aşamaları hakkında sizlere yazımızda bilgiler vereceğiz.

Denizbank Emekli Kredisi Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank emekli kredisi, sadece emekli müşterilerine özel yapılan bir kredi kampanyasıdır. Bu krediyi alabilmeniz için, banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu bankadan maaş almıyorsanız da emekli kredisi kullanmak istediğinizde banka sizin maaşınızı taşımak isteyecektir. Ayrıca Denizbank, kredi başvurusu yapacak olan emeklilerin ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını da kapatmak isteyecektir. 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bankaya maaş taşıma işlemleri olduktan sonra emekli promosyonlarından da faydalanacaksınız.

Başvuru yapacak olan emeklilerin, banka sicilleri önemlidir. Banka sicili kötü olan kişiler, onay alamazlar. Banka sicili haricinde banka kredi notunuza da bakar. Eğer borçlanmanız fazla değilse, kredi notunuz düşük olsa da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Emekli maaşınızı daha önceden bu bankadan alıyorsanız, şubelere gitmeden de internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan krediniz bu durumda hesabınıza yatacak ve bankaya gitmeden işlem yapmış olacaksınız.

Denizbank SMS ile Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka sicili uygun olan kişilere bir SMS karşılığında hemen sonuç vermektedir. Denizbank SMS kredi başvurusu yaptığınızda, banka 5 dakika içinde size kredi sonucunu verir. Bireysel SMS kredisi başvurusu yapmak için, Kredim yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazın 3280’e gönderin. Kredi başvurusu yaptığınızda hemen sonuç size gelecek ve onaylanan tutar mesaj olarak gönderilecektir. Bu onaylanan tutar işinize yarıyorsa, en yakın Denizbank şubesine giderek sadece kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. Emekli olmanız durumunda daha uygun faiz oranları ile kredinizi kullanacaksınız.

denizbank-emekliye-bayram-ettirmeye-devam-ediyor-sabah-yapilan-duyuru-ile-limitler-100000-tl-old

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Borçlar Kapatılır?

Denizbank ayrıca emekli kredisi haricinde emekliye, borç kapatma kredisi de vermektedir. Diğer bankada olan tüm banka borçlarınızı tek bir yerde toplamak istiyorsanız, Denizbank borç transfer kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Bu kampanya için başvuru sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru yaptığınızda hesaplama yapılır ve size borçlarınız kadar kredi verilir. Üzerine para almak istiyorsanız, bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@