Son Dakika: Son dönemlerde bir çok alanda olduğu gibi alışveriş alışkanlıkları ve ekonomik koşullar göz önüne alındığında kredi kartı kullanmak zorunlu bir durum haline geldi. Birçoğumuzun cüzdanında en az 2 kredi kartı bulunuyor.

 Günümüzde İnternetin sunduğu imkanlar ve özellikle pandemi sebebiyle dünyada ve Türkiye’de oldukça rövanşta olan online alışveriş, kredi kartları aracılığıyla birkaç dakika içerisinde gerçekleştiriliyor. Küresel boyutlara ulaşan salgın sebebiyle nakit ödeme seçeneği yavaş yavaş son buluyor. Teknoloji böylesine rövanştayken bankaların bu durumu kendilerine entegre etmeleri kaçınılmaz. İnternet bankacılığında yeni bir ivme kazanan Denizbank, yapacağınız tüm online alışverişlerinizde toplam tutarın % 50’sini karşılıyor. İşte o Denizbank Avantajlar Dünyası fırsatı;

 Türkiye’de köklü deneyim ve tecrübeye sahip olan Denizbank, gerek kampanyaları gerek sunduğu imkanlarıyla günden güne müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına zaman ve mekan fark etmeksizin çözüm sunmakta. Müşteri odaklı olma prensibini amaç edinen Denizbank, ihtiyaçlarınıza yönelik farklı Kredi imkanları sağlarken online alışverişlerinizde geçerli 600 TL’ye varan indirim imkanı sunuyor.

 Yapacağınız online alışverişlerinizde geçerli 600 TL İndirim!

 Kredi kartı başvurusu yapan Denizbank müşterileri, online alışverişlerinde 600 TL’ye varan indirim fırsatı kazanıyor. Mobil Deniz, Denizbank Resmi İnternet Sitesi, Mobil Web , Denizbank Bonus, Denizbank Müşteri temsilcisi tarafından 2021 Ekim aynının sonuna kadar onaylanan kredi kartı başvurusu yapan kişiler Ekim ayından başlayarak Aralık ayına kadar her ay 200 TL ye varan Denizbank Avantajlar Dünyasının sunduğu bu fırsattan yararlanabilecekler.

 Sadece online harcamalarda yararlanılabilen bu kampanyada Kredi Kartı onayımdan sonraki üç ay içerisinde yapılan alışverişlerin %50’si Denizbank tarafından karşılanması kredi kartı kullanıcılarının yüzlerini güldürüyor.

denizbank-esi-benzeri-olmayan-bir-kampanya-baslatti-online-alisverislerinizin-yarisini-denizbank1

 Eğer siz de Denizbank Avantajlar Dünyasının sunduğu bu kampanyada yararlanmak isterseniz, size en yakın Denizbank şubesinden ya da Denizbank Resmi İnternet sayfasında, Denizbank Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden Kredi Kartı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir Denizbank Kredi Kartı ile yapacağınız her online alışverişte , her ay 200 TL( 600 TL’ye kadar) indirim avantajından yararlanabilirsiniz.