Denizbank Eylül Ayı Sonuna Kadar 100.000 TL Ödeyecek!

Denizbank üzerinden başlatılan yeni nakit kredi kampanyasında, Eylül ayı sonuna kadar 100000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. Denizbank, eylül ayı sonuna kadar yapmış olduğumuz kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşlar için 100 bin TL'ye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen kişilere 100 bin TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemeleri verilmektedir. Başvurunuzu yapmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız, banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda da başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden yapmamız istenmektedir. Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 100000 TL kredi ödemelerini almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden de işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecekleri kampanyaları SMS ile katılabiliyor. 

Denizbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz SMS Kredi servisinden yararlanmak için banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması isteniyor. 

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazmış olmanız durumunda 32 80 numarasına göndermenizi isteniyor. Sms ile kredi kampanyası hakkında detaylı bilgileri, Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden öğrenmenizde mümkün olacaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, şartlar dahilinde aynı gün içinde kızın kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Denizbank üzerinden mobil uygulama kullanan vatandaşlar ise Denizbank, mobil uygulaması üzerinden 7 24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve 100000 TL'ye kadar eylül ayı sonuna kadar sizlerde düşük faizlerden 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.