Banka önemli bir karara imzasını attı ve sıfır faizli kredileri devreye soktu. 10 bin TL kredi için yapılması gerekenler ise oldukça basit. Müşterilerine finansal anlamda destek olan banka, kredi başvurularını açtı. İşte başvuru için gerekli şartlar ve detaylar haberimizde...

Denizbank'ın birbirinden avantajlı kampanyalarına yenisi eklendi. Sıfır faizli kredi için arayışta olan müşterilerine 10 bin TL'yi sunuyor. Ekonomik sıkıntıya girenler anlık nakit ihtiyacı karşısında rahat nefes alacak.

TCMB Faiz Artışına Rağmen Sıfır Faizli Kredi Veriliyor

Bu zorlayıcı dönemde, Denizbank, birçok kişi için umut olabilecek bir kampanyayı hayata geçiriyor. Finansal destek ihtiyacındaki bireylerin, arkadaş veya ailelerinden borç almadan, kendi ayakları üzerinde durmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bu kampanya, Merkez Bankası'nın son zamanlardaki yüksek faiz politikalarının getirdiği ekstra maliyetlere karşı bir nefes olabilir.

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

faizsiznakit

Faizsiz Kredi Detayları

Denizbank, tüketicileri sevindirecek bir adım atarak, yüzde 0 faizle kredi fırsatı sunuyor. Özellikle bu kampanyanın, banka müşterisi olmayanları hedef aldığı belirtiliyor. Denizbank'ın bu özel teklifi, ilk defa müşterisi olacaklara, 6 aylık vade ile en fazla 10 bin TL kredi imkanı tanıyor. Ancak, bu fırsattan yararlanabilmek için mevcut müşteri olmamanız gerekiyor.

20 Ekim'e Kadar MobilDeniz'i İndirin!

Krediye başvurmak isteyenler için süreç oldukça kolay. Denizbank, 20 Ekim'e kadar MobilDeniz uygulaması üzerinden yeni müşteri kabul ediyor. Bu uygulama üzerinden müşteri kaydınızı oluşturduktan sonra, kredi başvurunuzu da aynı platformdan gerçekleştirebilirsiniz.