Denizbank, hesabı olan vatandaşlar, 10 gün içerisinde 100000 TL ödeme almaya devam edecek.

Denizbank üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşterileri, 10 gün içerisinde 100000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlara uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilerek, hesaplara yatırılmaktadır. 

Denizbank, ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 100000 TL'ye kadar alacağınız İhtiyaç Kredisi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisine hesaplara yatırarak kullandırmaktadır. 

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan tüm vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak, cebimde kredi kampanyasına katılabiliyor. 

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyasına başvurunuzu kendi cep telefonu numaranız üzerinden yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı 3280 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak hemen aynı gün içinde ne kadar ödeme alacakları haberi gelir. Onaylanan krediyi banka hesabınızın olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. DenizBank şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapacağınız tüm kredi başvuruları aynı gün içinde sonuçlanmaktadır.