Denizbank hesabı olanlar dikkat! 1200 TL hesabınıza ödeme yapılacak, Son dakika haberi geldi

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Yıl Boyunca 1.200 TL Bonus Hediye! DenizBank 12 ay boyunca geçerli 1.200 TL'ye kadar bonus kazandıran kampanyasını duyurdu. 3 farklı uygulamayı yerine getiren 12 ay boyunca düzenli olarak 100 TL toplamda 1.200 TL bonus kazanabilecek. DenizBank'ın harcadıkça kazandıran kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. 12 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Mobildeniz uygulaması ya da internet bankacılığını kullanarak kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Kampanya dönemi devam ederken 3 farklı seçeneği yerine getirerek yıl sonunda toplamda 1.200 TL kazanıyor.

Yıl Boyunca 1.200 TL Bonus Hediye Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Kampanyaya katılmak isteyenlerin öncelikle banka müşterisi olması gerekiyor. Mobil bankacılık adımlarını kullanarak görüntülü görüşme yoluyla müşteri hesabı oluşturulabilir. Ardından Mobildeniz uygulaması içerisinden tüketici kredisi başvurusu yapılması gerekir. 10.000 TL ya da üzerinde ve en az 12 ay vade seçilmiş olarak talep edilecek kredi onay almalıdır. Ardından kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. Mobildeniz uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusunu yapabilir. Kredi kartı başvurusu onay alanlar aylık düzenli olarak 1000 TL harcama yapmazsa gerekir. Son olarak kredi kartı üzerinden en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi yeterlidir.

Yıl Boyunca 1.200 TL Bonus Hediye Kampanya Şartları

Kampanya dönemi devam ederken her müşteri yalnızca bir kez bu faydadan yararlanabilir. 12 ay boyunca her ay 100 TL kazandıracak olan kampanya kapsamında kazanılan bonuslar her ayın 15'ine kadar hesaba yüklenir. Mobildeniz uygulaması üzerinden kişi konu üzerine bilgilendirilir. Ek kart ya da banka kartı ile yapılacak olan başvurular sürece dahil edilmiyor.

Yıl Boyunca 1.200 TL Bonus Hediye Kampanya Başvurusu

Kazanılan bonuslar Şubat 2024 tarihine kadar her ay düzenli olarak yükleniyor. Kampanya kapsamında katılım sağlayarak tüm şartları yerine getirenler ilk ay 1 yıl boyunca kullanılabilir. Ücretsiz BluTV üyeliği kazanıyor. İlk işlem yapıldıktan sonra geçecek 10 günde hediye kullanıcıya tanımlanıyor. Tanımlanmış bu kod Mobildeniz uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyalar” alanı kullanılarak aktif hale getirilebiliyor. Her müşteri yalnızca bir kez bu kampanyadan yararlanabiliyor.