Denizbank hesabı olanlara hafta sonu da ödeme yapacak: 55 bin TL ödeme hemen alın!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, aralık ayı sonuna kadar 55 bin TL kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, haftasonu olsa bile artık başvurularını gerçekleştirerek banka hesabı olmaları durumunda hesaplarına ödemeleri alabilecek. 55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere banka kredi politikalarına uygun olup, banka kredi puanı yüksek olması durumunda hemen onay verilerek cep telefonlarınız üzerinden hesabınıza ödemeler yatırılmaktadır. 

DENİZBANK KREDİ

Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaları için nakit ihtiyacı olmaları durumunda öncelik olarak bu bankanın müşterileri için uygulamış oldukları kredi politikalarına uygun vatandaş olmanız gerekiyor. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankanın yapmış olduğu kampanyalara katılarak, istediğiniz zaman kredi ödemesi alabilirsiniz. 

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihini gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda başvuru gerçekleştirebiliyor. Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada, Cebimde Kredi Kampanyası ile birlikte onay alan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuçlarını verirken, uygun faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan kişilere 55000 TL kredi ödemesi vermiş olması durumunda ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme, toplamda 24 ay vadeli odeme tablosu oluşturmaktadır.