Denizbank ihtiyaç kredisi alacaklar bir mesaj atarak 75.000 TL onay alıyor! Son dakika kampanyanın detayları belli oldu. İşte açıklama ve kredi kampanyası...

Denizbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Denizbank, yapmış olduğu son kampanyada ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 75.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. 

Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeden önce kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekmektedir. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, nakit kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden SMS atabilirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredinizi hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kullanabilirsiniz. 

SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda bankadan ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusuyla birlikte vatandaşlar, 75000 TL'ye kadar 24 ay vadeli krediye, SMS atarak, şu şekilde başvurusunu yapmaktadır. 

denizbank-kredi-basvurularinda-gelir-belgesi-talep-etmeyi-birakti-55000-tl-sms-ile-online-verile

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek 3280 numarasına: Kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak, Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılın. Sadece SMS ile değil, kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, mobil uygulama üzerinden de ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Denizbank, hesabınız varsa, mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredinizi hızlı birşekilde alabilirsiniz. Bu bankada daha önce hesabı olmayan ve SMS ile kredi başvurusu yapamayan vatandaşlar ise Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden veya Denizbank şubelerinden kredi başvurusu yapabilir, onaylanan tutarı sadece kimlikleriyle birlikte kullanabilirler. Emekli olan kişiler eğer yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını Denizbank'a taşıması şartıyla kredi alabiliyorlar. Denizbank, Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara ayrıca diğer bankadaki olan tüm borçlarında kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilir.