Denizbank, her zaman kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir...

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

Denizbank, her zaman kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. özellikle kredi başvurusunu SMS ile yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu banka olan Denizbank kredi notu uygun olan vatandaşlara 13000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank, yapmış oldu, son kampanyada çok ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli olarak 13000 TL kredi imkanı sağlıyor. 

Denizbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kolay başvuru yapacak olan vatandaşlar, kredi puanı 1300 ve üzerinde olması durumunda cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli mesajla kredi başvurusunda bulunabilecek ve Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılmış olacak. Cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınızı görecek ve bu mesajla birlikte onay almanız durumunda krediyi en yakın banka şubesinden gelir belgesiz kullanabileceksiniz. Sms ile kredi başvurusu için kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderin. 

Sadece SMS ile başvuru alınmıyor, bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kredi imkanı sağlanmaktadır. Bu bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığı hesabınız üzerinden kredi başvurusu yaparak kredinizi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Mobil uygulama kullanacak olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, bankanın şartlarına uygun olması ile birlikte krediyi hemen hesaplarına atabilmektedir. 

13000 TL kredi kullandığınız durumlarda banka sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredi imkanı sunacaktır.