Denizbank İhtiyacı Olanlara Pandemi Özel 1300 TL Verecek

Denizbank İhtiyacı Olanlara Pandemi Özel 1300 TL Verecek. Denizbank yeni kampanyasını duyurdu. Pandemiye özel olarak verilen ve para ihtiyacı olan kişilere verilecek olan 1300 TL, bankada hesabı olan

Ekonomi 06.06.2021 - 20:40 06.06.2021 - 20:42 Berkay Keskin

Denizbank İhtiyacı Olanlara Pandemi Özel 1300 TL Verecek. Denizbank yeni kampanyasını duyurdu. Pandemiye özel olarak verilen ve para ihtiyacı olan kişilere verilecek olan 1300 TL, bankada hesabı olan kişilerin hesaplarına yatırılacak. Bunun için başvuru yapmanız gerekiyor. Denizbank'tan sizlerde başvurunuzu yaparak 1300 TL alabilirsiniz. Denizbank ekonomik zorluk çeken kendi müşterilerine bir nebze ihtiyaçları olması için 1300 TL para ödemesi yapacak. Bu para için ne yapmak lazım haberimizde sizlerle paylaşalım...

Denizbank pandemi özel olarak verdiği kredileri ile birlikte, düşük limitli ihtiyaçlarınız için 1300 TL ödeme yapacak. 1300 TL'ye kadar verilecek olan bu para hesabınıza artı para olarak yansıyacak. Denizbank Kurtaran Hesap olarak da geçen bu destek parası, KMH hesabı olarak da bilinmektedir. Sadece hesabı olan kişiler için verilen ve daha önceleri, kredi alan kişilere tanımlanan bu artı para, pandemi döneminde ihtiyacı olan ve banka kredi politikalarına uygun olan kişilere de verileceği duyuruldu. 

Denizbank 1300 TL Destek Parası Nasıl Alınıyor?

Denizbank üzerinden 1300 TL destek parası almak için bu bankada hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınıza bağlı olarak, başvuru yaparak, Kurtaran hesap açabilirsiniz. Açılan bu hesap ile hesabınızda 1300 TL olacak. Bu parayı kullanırsanız, bir sonraki ay ödemeniz gerekiyor. Dilerseniz 1300 TL'yi Denizbank ATM'sinden taksitli nakit avans olarak da çekebilirsiniz. Denizbank 1300 TL pandemi destek ödemeleri, Kendi bireysel hesabınıza yatırılacaktır. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyenler, banka şubelerinden, SMS ile ve İnternet şubelerinden bu işlemleri kullanarak Kurtaran Hesap başvurusu yapabileceklerdir. Size en yakın Denizbank şubesine giderek hesap açtırabilir ve bu hesaba bağlı bir Kurtaran hesap başvurusu yapabilirsiniz. 

Ayrıca banka şubelerine gidecek zamanı olmayan kişiler ise SMS atarak işlem yapabilirler. SMS ile işlem yapmak için KURTARAN yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı da yazarak 3280 numarasına gönderin. Bu şekilde 1300 TL hesap için başvuruda bulunmuş olacaksınız. Onay almanız ile birlikte anında hesabınıza paranız yatacaktır. 

Eğer bu bankada hesabınız varsa, online olarak da bankaya gitmeden Denizbank Mobil uygulamasını kullanarak Kurtaran Hesap başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı şifresi ile birlikte, giriş yaparak başvurunuzu internet bankacılığı üzerinden de yapabileceksiniz. Üstelik buradan başvuru yapan kişiler hemen ne kadar onay aldıklarının sorgulamasını da online olarak yapacaklardır. 

Ödemeler Nasıl Oluyor?

1300 TL destek parası onay aldıktan sonra, bu parayı geri ödemeniz gerekiyor. Bankanın belirlediği faiz oranları ile bu para geri ödenecektir. Bu paranın en güzel yanlarından birisi de 1300 TL çektiğinizde bu parayı ödemek için 12 ay vade yapabilmenizdir. ATM üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca verilen bu destek parasını isterseniz ATM'den çekebilir, isterseniz de İnternet üzerinden fatura ödemesi yapabilirsiniz. Ayrıca başka hesabınıza veya birisine para gönderecekseniz, bu verilen Kurtaran Hesap limiti ile bu işlemleri yapabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@