Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA 120 Gün Ertelemeli Kredisini Duyurdu, En Az 10.000 TL Nakit Alınıyor!

Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA 120 Gün Ertelemeli Kredisini Duyurdu, En Az 10.000 TL Nakit Alınıyor! Bankalar 120 gün ertelemeli kredi haberini son dakika olarak duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 27.06.2021 - 22:36 27.06.2021 - 22:37 Vural Pars

Son dakika olarak yayına giren ve bankaların resmi internet sitesi üzerinden duyurusu yapılan Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA 120 Gün Ertelemeli kredi kampanyası resmen başladı. Bankalar bu kredilerde uygun faiz oranları ve anında kredi imkanları ile birlikte müşterilerine destek verecek. Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA 120 Gün Ertelemeli kredi alabilmeniz için bankaların kredi politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. 

Kredi onayı alan kişiler, kredi kullanması sonrasında ilk taksit ödemesini en fazla 120 gün yapabiliyor. Kısacası kredi aldıktan sonra ilk kredi taksidini 4 ay sonra yapmaya başlayacaksınız. Bu şartlarda kredi kullanacak olan kişilerde bayramdan önce işlem yapması gerekiyor. Kredi alacak olan kişiler, bayramdan sonra işlem yaparlarsa en fazla 90 gün ertelemeli olarak kredi kullanabilecekler. Bu krediler tamamen bayram için ve pandemiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sizlerde eğer Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA 120 Gün Ertelemeli kredi alacaksanız, bankaların kredi kampanyalarını inceleyebilir ve hemen onay alabilirsiniz. 

Denizbank'tan 4 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Denizbank, kendi müşterisine ve müşterisi olmayan kişilere hemen onaylı kredi kullandırıyor. Banka 55.000 TL'ye kadar SMS ile kredi onayı veriyor. Kredim TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız, hemen kredi başvurusu yapacak ve onaylanan kredinizi hemen kullanabileceksiniz. 4 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu kredileri alabileceksiniz. 55.000 TL kredi kullanmak için onay alan kişiler, bu kredileri hemen hesaplarına atabilmeleri için mobil uygulamayı kullanması gerekiyor. Eğer banka müşterisi değilseniz, bankanın şubelerine giderek kredi alabiliyorsunuz. 4 ay vade ertelemesi yaparsanız bankadan 32 ay vadeli kredi alacaksınız. 

4-ay-ertelemeli-kredi

İş Bankası Yeni Kampanyası ile Anında Onay Veriyor

İş Bankası üzerinden yeni kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirtilen şartlara uygun olması durumunda hemen kredilerini kullanabilirler. 36 ay vadeli ve 4 ay ertelemeli olarak alınacak olan bu krediler, iş bankası şubeleri, iş bankası atm'si ve iş bankası müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapılabilecektir. Banka şubesine giderken banka gelir belgesi ve kimlik isteyecek. Bu şekilde başvurunuzu yaparak hemen onay alabileceksiniz. İş cep uygulaması kullanan kişilerde, iş cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen hesaba atabilirsiniz. 

Garanti BBVA 120 gün Ertelemeli Kredi Kampanyası Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden de kredi başvurusu yapılıyor. Size en yakın banka şubesine giderek ertelemeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden 120 günlük ertelemeli kredi verilecektir. 120 gün sonra ilk taksit ödemeli krediyi alabilmeniz için banka sigortalı olarak çalışan kişilerden en az 3 aylık sigortasının olmasını isteyecektir. Emekli olan kişilerde bu kampanyaya katılabilirler. Emekli maaşını taşıyan kişiler kredi onayı alabileceklerdir. Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapacak olan kişiler, şartlara uygun olması durumunda hemen sonuç verecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@