Denizbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası son dakika olarak kendi resmi internet siteleri üzerinden duyuru yaptı. Denizbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden işlem yapmak isteyenler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesi 90 gün kadar ertelenecek olan ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Acil para ihtiyacı olan kişiler, bu 3 bankanın yaptığı kampanyaya katılarak düşük faizli kredi kullanabilecek.

Son zamanlarda artan geçim sıkıntısı yüzünden bankalara kredi kampanyalarına başvuru yapan sayısı da bir hayli fazla oldu. İhtiyaç kredisi alacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile Denizbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden hemen başvuru yaparak kredi kullanabilecek. Detayları ve şartları şu şekilde...

Denizbank Kredi Kampanyası İçin SMS Attırıyor

Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, düşük faizli ve SMS ile onay alacakları kredi kampanyasına şu şekilde başvuru yapabiliyor. Bankadan yapılan açıklamada SMS ile başvuru yapmak isteyenler, Kredim TC Kimlik yazarak 3280 numarasına mesaj göndereceklerdir. Bu şekilde atılan mesaj sonrasında banka hemen sizlere sonuç verecektir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, belirlenen şartlara göre bu bankadan işlem yapacak ve hemen sonuç alacak. 

Denizbank'ın resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz. Denizbank üzerinden başvuru yaptığınızda kredi notunuza göre faizlerden yararlanırsınız. 

İş Bankası 90 Gün Ertelemeli Kredi Kampanyası...

İş Bankası özellikle kendi bankasında hesabı olan kişilere İŞ CEP uygulamasını kullanarak kredi veriyor. İş Cep uygulamasını kullanmak isteyen kişiler, belirli şartlara göre banka üzerinden hemen sonuç alıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, İş Bankası internet sitesi üzerinden başvurunuzu yaparak hemen sonuç alabileceksiniz. İŞ Cep uygulamasından gelir belgesiz, masrafsız kredi alacaksınız. 

denizbank-is-bankasi-ve-ziraat-bankasi-el-ele-verdi-tum-ihtiyaci-olanlara-90-gun-odemesiz-10000-1

Ziraat Bankası 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, kampanya ile birlikte vatandaşlara destek vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile verilecek bu kredilerde banka şartlarına uygun olan kişiler Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden hemen sonuç alabileceklerdir. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli banka şubelerinden ATM'den ve müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapabilecek ve kredi kullanacaktır.