Denizbank, Kampanya için son dakika olarak açıklama yaptı! 32.000 TL ödeme almak isteyenlere son şans! Banka şubelerine gitmenize gerek kalmayacak! İşte detaylar...

Denizbank, yeni yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 32.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için kredi şartlarını açıkladı. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin, 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda 32.000 TL'ye kadar kredi alabileceği haberi geldi. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu hemen öğrenebilecek ve nakit kredinizi hemen aynı gün içinde hesabınıza yatıra bileceksiniz. 

En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kredi kampanyasında kredi kullanacak olan vatandaşların, Denizbank müşterisi olması durumunda ise internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi puanı önemli olmakla birlikte 1400 ve üzerinde kredi puan olan vatandaşların hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. 

Telefonunuz üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atmanız en kolay yöntem olmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın bu mesaji 32 80 numarasına gönderin. Cebimde kredi kampanyasına katılmış olacak ve banka kredi puanınızın uygun olması durumunda 32000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı alacaksınız. 

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek

Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz kredi başvurusu sonucu olumlu olan vatandaşlar, en yakın DenizBank şubelerine giderek gelir belgesi götürmeden sadece kimlikleriyle birlikte onay alabileceklerdir. Banka şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler ise sadece kimlikleriyle birlikte gittikten sonra banka kredi notu uygun olması durumunda banka tarafından gelir belgesi istenmez. 

Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ise mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunu, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapacak olan vatandaşlar, kredi onayı almaları durumunda, şubelere gitmeden hesaplarına hemen ödeme alabiliyor.