Denizbank Kara Listede Olan Tüm Vatandaşlara 10000 TL Ödeme Vereceğini Açıkladı: Son Dakika Nakit Kampanyası Başladı...

DenizBank yeni yapmış olduğu kampanya ile birlikte Kara listede olan tüm vatandaşlara 10.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası olarak geçecek olan Bu kampanyada daha önce bankalardan Kara listede olup borçlarını ödeyen tüm vatandaşlara emekli olmaları halinde maaş müşterisi olması durumunda Kredi ödemeleri 10.000 TL olarak verilecektir. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar öncelikli olarak daha önce bankalardaki kara liste borçlarını kapatmaları durumunda işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat! Emeklilere Özel: Vakıfbank'tan Büyük Fırsat!

Denizbank Kara listede olan tüm emeklilere vermiş olduğu Bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan emeklilerin kendi banka müşterisi olması durumunda internet üzerinden işlemlerini gerçekleştireceğini ve yine internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu kredileri kullandıracağını açıkladı. Denizbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli maaşını bu bankaya taşıyarak borcu yoktur kağıtları ile birlikte en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler ve emekli kredisi kullanabilmektedirler.

Denizbank üzerinden emekli kredisi kullanacak olan kişiler, Kara listede olmayıp kredi notu yüksek olması durumunda da emekli maaşını Denizbank üzerinden almaları halinde daha yüksek limitlerde de krediler kullanabiliyorlar. DenizBank emekli ihtiyaç kredisi ile birlikte Denizbank borç kapatma kredisini birleştirerek 100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli sizlere kredi ödemesi vermektedir. Denizbank yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurularınızı da yine bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya bankanın şubelerine giderek kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz.