Denizbank Kredi Kartı Alanlara, Müjde, Son 1 Ay İçinde Kart Alan veya Yeni Başvuru Yapanlara 5000 TL Nakit Verilecek

Denizbank Kredi Kartı Alanlara, Müjde, Son 1 Ay İçinde Kart Alan veya Yeni Başvuru Yapanlara 5000 TL Nakit Verilecek. İşte son dakika kampanyası ile yapılan bu destekten kimler faydalanabilir? ...

Ekonomi 02.07.2021 - 21:16 02.07.2021 - 21:17 Vural Pars

Son Dakika - İlan365.net:Denizbank kendi müşterilerine yeni bir duyuru paylaştı. Banka üzerinden kredi kartı alan kişilere, 5000 TL nakit imkanı sunuluyor. Denizbank müşterisi olan kişiler, kredi ve nakit avans fırsatlarından yararlanacaklardır. Sizlerde, Denizbank üzerinden bir kredi kartı aldıysanız ve bu kredi kartı bonus özellikli bir kart ise, banka sizlere hem kredi hem de isteyenlere Kurtaran Hesap açacaktır.

Denizbank’tan 5000 TL Nakit Kampanyası

Denizbank üzerinden 5000 TL Nakit kampanyası duyurusu, son dakika olarak, bayrama özel olarak verildi. Başvuru yapan veya son 1 ay içinde kredi kartı alıp, ilk taksitini ödeyen kişiler, 5000 TL’ye kadar kurtaran hesap veya 5.000 TL ihtiyaç kredisi alabilecekler. Üstelik bu işlemleri yapmak şubesiz olacak. Şubeye gitmeden hemen Denizbank üzerinden 5.000 TL nakit kullanabilirsiniz. Denizbank bonus kredi kartı olan ve banka sicilinde sıkıntı olmayan kişilere verilen bu destekler, Temmuz ayı boyunca geçerli olacak 5.000 TL nakit kampanyasına katılabileceklerdir. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız da Denizbank kredi kartı başvurusunu yapabilir ve bonus kart onayı aldıktan sonra bu işlemleri yapabilirsiniz.

Denizbank bu kampanyayı bonus özellikli kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilere verecek. 5000 TL’ye kadar olan bu desteklerde özellikle kredi almak isteyenler, Denizbank mobil uygulaması üzerinden başvuru yapacak, 36 ay vadeye kadar kredi kullanacaklar. 5000 TL kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca SMS atarak da başvuru yapabilir.

SMS ile başvuru yapmak için Kredim yazın boşluk bırakın TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına gönderin. Bu şekilde yapılan kredi başvurularında 5000 TL nakit onayı gelecek ve bu nakit onayını mobil uygulamadan ve bankanın şubelerinden gelir belgesiz kullanabileceksiniz.

5.000 TL Nakit Kart

Bir diğer başvuru imkanı da Kurtaran Hesap olarak biliniyor. Bu hesap artı para olarak da bilinmektedir. Banka hesabınız üzerinden kurtaran hesaba başvuru yaparsanız, hesabınıza 5.000 TL yüklenecektir. Kurtaran hesap başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilir ve ayrıca banka SMS sistemini kullanarak da başvuru yapabilirsiniz. SMS atmak için KURTARAN yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı da yazarak 3280 numarasına gönderin. 5 dakika da sizlere hemen sonuç verilecek. Onaylanan hesap sizin kendi banka hesabınıza yatacaktır.

banka-2

Bonus Kredi Kartı Nasıl Alırım?

Bonus kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler, banka internet sitesi üzerinden, mobil bankacılıktan, Denizbank ATM’si üzerinden, Denizbank müşteri hizmetleri numarasından, başvuru yapılabilecektir. Sizlerde bonus kredi kartı kullanarak bu kartın avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@