Denizbank, önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Denizbank’ın kredi kartı sahiplerine 1200 tl ödeme yapacak olması sevindirdi. Başvuru yapmak için yalnızca birkaç gününüz kaldı. Peki banka başka hangi şartları karşılamanızı istiyor?

Denizbank’ın bol bonus içeren kampanyası dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Banka üzerinden sağlayacağınız işlemlerden ötürü hesabınıza 1200 TL’lik ödeme yapılacak. Peki hangi şartları karşılamanız isteniyor? Çeşitli detaylar ve çok daha fazlası haberimizde olacak. Öte yandan bankanın güncel fırsatları da gözler önüne serildi.

10 bin TL Kredi Çekme Şartı

En az 10 bin TL 12 ay vadeli kredi çekmeniz kampanyanın ilk şartı arasında yerini aldı. Krediniz onaylandığı vakit kredi kartı başvurusu yapmanız ve başvurunuz kabul edildikten sonra da her ay en az 1000 TL kredi kartı ile harcama yapmanız gerekmektedir.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Otomatik  Fatura Ödeme Talimatı da Vermelisiniz!

Otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi şartını da karşılamanız gerekiyor. Bu şart oldukça önemlidir ve sizin aylık olarak bonus almanızı sağlayacaktır. Denizbank, her ay 100 TL’lik bonus ile toplamda 1200 TL’lik bonus ödemenizi alabilirsiniz.

Denizbank 1200 TL Kampanyasında Son Günler!

Eğer elinizi çabuk tutmazsanız kampanyayı kaçırabilirsiniz. Çünkü 12 Ocak 2023 tarihinden sonra kampanyanın tarihi de bitmiş olacak. Dolayısıyla Denizbank fırsatını değerlendirmek isteyenler için kritik bir zaman dilimine girildi.