Denizbank'ın nakit ihtiyacı olanlar için düzenlediği kredi kampanyası dikkat çekti. 19 bin TL'lik kredi kampanyasına dair neler biliyoruz? SMS ile kredi başvurusu yapmak mümkün. Denizbank müşterilerine önemli kredi fırsatları sunuyor.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

Denizbank, müşterilerine özel kredi kampanyaları ile gündeme geliyor. Özellikle de ihtiyaç kredisi ve düşük faizli kredi denildiği vakit bankanın ön plana çıktığını söylemek yanlış olmaz. Son olarak öyle bir kampanya ile geldi ki duyanlar şaşıracak. Müşterilerine özel 19 bin TL ihtiyaç kredisi vereceği bilgisi iletildi. Peki kredideki faiz oranı yüzde kaç olarak belirlendi? Vade sayısı ile de cazip bir kredi kampanyası yapıldı.

Denizbank Kredi Kampanyası Detayları

Bankanın kredi kampanyasına göz attığımızda 36 ay vade ile kredinin verileceğini görüyoruz. Üstelik 3 ay erteleme imkanı da mevcut. Bu erteleme opsiyonunu değerlendirebilirsiniz. Üstelik Denizbank kredisinde bir diğer detay ise faiz oranı oldu. Düşük faiz oranlı olarak tanıtılan ihtiyaç kredisinde yüzde kaç faizden söz ediliyor?

Faiz Oranı İçin Başvurun

Bankanın müşterilerine özel sunacağı ihtiyaç kredisinde faiz oranını öğrenmek isterseniz, SMS ile veya direkt olarak banka şubesine giderek detayları öğrenebilirsiniz. Faiz oranı değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte kısa süre içerisinde bankadan kredi çekme konusunda bilgi verelim.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Deniz Bank'ın kredi kampanyasında SMS ile başvuru yapmak oldukça kolay. Kredim yazıp bir boşluk bırakıp TC. Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak 3280'e SMS gönderebilirsiniz. Kredi notunuza ve profilinize göre bir inceleme yapılmakla birlikte size kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Denizbank ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha fazla fırsata erişmek isterseniz de mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.