Denizbank Müşterisi Olan ve Banka Hesabı Olan Hesaplarına Bakabilir! Banka Sizlere 40.000 TL Yatırdı!

Denizbank, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 40000 TL kadar nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Denizbank üzerinden 40000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda düşük faiz oranı ile birlikte gelir belgesiz kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 40000 TL kredi ödemesi yapacak. 

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

40000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi banka hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte de başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

32 80 numarasına gönderilen mesajlarda, kişilerin kimlik numaraları üzerinden otomatik olarak bir sorgulama gerçekleştirilir ve banka kredi puanı uygun olması durumunda kredi onayı verememektedir. 

Sms ile başvuru yaptıktan sonra kredi onay almanız durumunda banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve gelir belgesiz olarak onaylanan tutarı kullanabilirsiniz. 

Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ise Denizbank'ın mobil uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularında hızlı bir şekilde bulunabilmektedirler.