Denizbank müşterisi olanlar için duyuru: Acil Nakit İhtiyacına 5 Bin TL Taksitli Nakit Avans!

Denizbank acil nakit ihtiyacı olana 5.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Kampanyaya katılanlar 1 yıllık BluTV üyeliği kazanıyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Denizbank internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapması ve onay alması gerekiyor. Yıl sonu yaklaştı. Giyim, dekorasyon, gıda harcaması, akaryakıt alımı ve benzeri farklı kategorilerde acil nakit ihtiyacı duyulabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşanlar DenizBank'ın sunduğu faizsiz tekliften faydalanabiliyor. 5.000 TL'ye kadar talep edilecek olan nakit avans limiti 6 ay vade ile aylık taksitlerle geri ödenebiliyor. 

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

5 Bin TL Nakit Avans Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Mobildeniz uygulaması ile ilk kez bireysel kredi kartı başvurusunu sağlaması gerekiyor. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabiliyor. Kredi kartı onayı alanlar iki iş günü içerisinde kredi kartını kullanabilir. Limiti dahilinde kredi başvurusunu iletebilir. 250 TL ile 5.000 TL arasında nakit avans kullanılmaya başlanabilir. Her bir müşteri Denizbank uygulaması içerisinde yer alan taksitli nakit menüsünü kullanarak hesaba giriş yapabilir ve limitini kullanabilir. Taksitli nakit avans başvurusunda bulunmak isteyenlerin kredi kartını fiziki olarak teslim almış olması gereklidir. 

5 Bin TL Nakit Avans Kampanya Başvurusu

Ek kart ya da banka kartı ile yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanıyor. 12 aylık geçerli BluTV üyeliği hediyesi ancak kart sahipleri için geçerliliğini koruyor. Kişiye özel oluşturulmuş nakit avans limiti kullanımı ise kredi kartı ile ilk işlem yapıldıktan sonraki 10 günde başlıyor. Alınacak kodun tanımlanabilmesi için Mobildeniz uygulaması için de yer alan “Kampanyalar” alanına gelinerek kodun aktifleştirilmesi ve BluTV internet sitesine giriş yapılarak kodun kullanılması gerekiyor. 

5 Bin TL Nakit Avans Kampanya Şartları

Alınan kupon kodları geçerliliğini 30 gün boyunca koruyor. En fazla 12 aylık ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Acil nakit ihtiyacına son verebilmek onlarca yerli ya da yabancı dizi ve film yapımına ulaşabilmek için BluTV üyeliğini ücretsiz olarak başlatmak isteyenlerin 31 Aralık tarihine kadar Denizbank müşterisi olması ve şartları karşılaması yeterli oluyor.