Denizbank yapmış olduğu kampanyaları genellikle tüketici odaklı yaptığı için acil nakit ihtiyacı olan kişiler için de sürekli olarak yeni bir kampanya haberi veriyor. Bireysel olarak banka üzerinden nakit kampanyasına başvuru yapan ve onay alamayan kişiler için bir hafta boyunca onay verileceği ve bu para yardım parası olarak ödeneceği duyuruldu. Ekonomik sıkıntı yaşayan emekli ve çalışan kişilerin başvuru yapabileceği bu Kredi kampanyasına acil nakit ihtiyacı olan ve para sıkıntısı olan kişiler için 20.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Yapılacak 20.000 TL ödeme bankanın en düşük faiz oranları ile sizlere kredi olarak kullandırılacak. 20.000 TL kredi kullandığınız zaman ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vadeye kadar işlem yapacaksınız. 

Denizbank yapmış olduğum kampanyada başvuru yapmak isteyen kişilere bazı şartlara uygun olması durumunda hemen onay verecek ve kolay bir şekilde başvuru yapma imkanı sunacak. İsteyen kişiler banka şubelerine gitmeden de oturdukları yerden başvuru yaparak 5 dakika içerisinde sonucu öğrenebilecek. İnternet üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden Banka ATM'si ve banka şubeleri üzerinden de istediğiniz zaman başvuru gerçekleştirebileceksiniz.

imza-atmak-yok-belge-yok-basvuru-yaparak-hesabiniza-10000-tl-uzerinde-destek-kampanyasi-olan-aci1

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler için en kolay yöntemlerden bir tanesi olan sms kredi servisi bu kampanya için de geçerlidir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderin. T.c. kimlik numaranızı yazdıktan sonra göndermiş olduğunuz bu mesaj ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç olabilir 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı ve hangi faiz oranları ile işlem yapacağınızı görebilirsiniz. DenizBank SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay olan kişiler eğer 20.000 TL'ye kadar düşük faiz oranları ile kredi onay alırsa en yakın banka şubesine giderek kimlikleri ile birlikte bu krediyi kullanabilir. 

Denizbank ayrıca ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kendi banka hesabı olması durumunda Denizbank mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredisi adı altında işlem yaparak kredi onayı verecek. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine gidebilir veya banka müşteri hizmetleri numarasını arayarak detayları öğrenebilirsiniz.