Denizbank Finansbank ve İş Bankası yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte son zamanlarda vatandaşlara oldukça güzel destekler vermeye devam ediyor. Bu üç banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar yeni yapılan kampanya ile birlikte gelir belgesiz ve masrafsız olarak 10.000 TL kredi kullanabilecek. Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Denizbank Finansbank ve İş Bankası üzerinden yapılan bu kampanyaya katılarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka şartlarına uygun olan vatandaşlar için yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kredi notu 1400 ve üzerinde ise daha düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlayacak. Kampanyayı başlatan bankalardan olan Denizbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda özellikle oturduğunuz yerden SMS ile kredi başvurusu yapabileceğimiz hakkında sizlere bilgiler verdi. 

Denizbank üzerinden başvuru 

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atabilir veya banka resmi internet sitesine girerek buradan başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank üzerinden yapılan kredi kampanyası ile birlikte sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar kendi cep telefonları numarası üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazarak DenizBank SMS kredi servisi numarası olan 3280 numarasına göndermeleri gerekiyor. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar hemen hesaba yatacak.

Qnb Finansbank üzerinden başvuru 

5030 numarasına t.c. kimlik numaranızı göndererek başvuru yaparsanız qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. Banka kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak sizlere belirli limitler dahilinde Kredi imkanı sağlayacak 10.000 TL'ye kadar verilecek onaylı kredilerde ise banka gelir belgesiz ve masrafsız olarak sizlere Kredi imkanı sunacak. Ayrıca banka şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

kredil2-5

İş Bankası üzerinden başvuru 

İş Bankası özellikle kendi Bankasından maaş alan veya kendi bankası'nda hesabı olan vatandaşlar için mobil uygulama kredisi hakkında bilgiler verdi. İş Bankası İşCep uygulaması üzerinden alacağınız kredi başvurusu ile birlikte 10.000 TL onay alan vatandaşlar şubelere gitmeden Bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir. İş Bankası kendi Bankası üzerinden maaş alan ve emekli olan kişileri ayrıca daha düşük limitlerde faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor.