Denizbank ile faizsiz nakit avans sahibi olabilirsiniz. Sıfır faizli nakit avansınız için mobil, internet sitesi veya şube üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. 5000 TL nakit avans kimler için geçerli? Kampanya koşulları ve çok daha fazlası yazımızda...

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Denizbank'tan gelen duyuru ile birlikte nakit avans verileceği öğrenildi. Faizsiz olmasından ötürü müşterileri tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sıfır faizli kredi hakkında bizleri başka neler beklemekte? Denizbank üzerinden nakit avans sahibi olarak ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

6 Ay Vade ile Faizsiz Ödenecek!

Denizbank'ın nakit avansı için 6 ay vade imkanı sunuluyor. Bu sayede 6 ay faizsiz ödeyebileceksiniz. 5000 TL'lik avans için başvurular bankaya yapılıyor. Mobil uygulama üzerinden de kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Çeşitli detaylar için Denizbank resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Faizsiz Nakit Avansta Son Tarih!

Faizsiz nakit avans kullanmak isteyenlerin 31 Aralık 2022 tarihine kadar zamanı bulunuyor. Bu sayede herhangi bir ek faiz ödemesinde bulunmadan gönül rahatlığıyla nakit avansınıza sahip olabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki o da herkese verilmeyeceğidir. İlk defa bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerine özel veriliyor. Bu sayede kampanya dahilinde faizsiz kredi fırsatı sunuluyor.

paraad