Denizbank Süper Kampanya Başlattı 30.000 TL Altında Başvuru Yapana Onay Verecek

Denizbank Süper Kampanya Başlattı 30.000 TL Altında Başvuru Yapana Onay Verecek. Denizbank bu kredi kampanyasını duyurdu. 30000 TL alacak kişilere hemen destek ödemesi yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 29.06.2021 - 11:42 29.06.2021 - 11:42 Vural Pars

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilere yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Denizbank 30000 TL altında kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere anında kredi onayı verecek. Denizbank üzerinden yapılan açıklama ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişiler hemen bu kredi için nasıl destek alabiliriz, araştırmaya başladılar, Denizbank'ın sosyal medya hesabı üzerinden de yapılan bu kredi başvurusu kampanyası ile birlikte 30000 TL onay verileceği duyuruldu. Bayrama kadar verilecek olan Denizbank, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında çalışan kişilere ve emekli olan kişilerle birlikte devlet memuru olan kişilere bireysel olarak kredi verilmektedir. Ticari olan müşteriler ise ticari kredilere başvuru yapabileceklerdir. 30000 TL kredi almak isteyen kişiler banka kredi başvurusunu SMS ile internet sitesiyle, banka şubesiyle ve ATM üzerinden yapabilecektir. 

Denizbank'ın kredi şartları belli oldu. 

Denizbank üzerinden yapılan kredi kampanyasıyla birlikte başvuru yapacak olan kişilerde nasıl kredi onayı alacakları hakkında bilgilere sahip olabileceklerdir. Bu krediyi kullanmak isteyen kişiler anında kredi onayı alabilmeleri için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Banka kredi notunun en az 1100 ve üzerinde olması gerektiğini duyurdu. Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler daha önce bu bankadan kredi onay alamadıysa 30000 TL'ye kadar kredi başvurusu yaparak, hemen onay olabilecekler. Bu kredi onayını alabilmeniz için bankanın SMS kredi servisini kullanabileceksiniz. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere 3 dakika içerisinde hemen kredi sonucunu verecek ve onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz.

Denizbank, SMS Kredi Başvurusu 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak, 32 80 numarasına gönderip, bu bankanın kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Kredi kampanyasına katılan müşteriler hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını, 3 dakika içerisinde mesaj attıkları cep telefonlarına gelen sonuç ile öğreneceklerdir. Kredi kullanmak isteyen kişiler eğer bu mesajda, onay mesajı gördüyse en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredi kullanmak isteyen kişiler bu kredi onayını aldıktan hemen sonra isterlerse de internet bankacılığı üzerinden bu onaylanan tutar kadar kredilerini hesaba atabilir. 

36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde ilk taksit ödemesini dileyen müşteriler 3 ay ertelemeli olarak yapabileceklerdir. Banka internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurularını yapabilmektedir. 

kredi-denizbank1

Emekli olan kişilere daha yüksek limitli kredi 

Emekli olan müşteriler, Denizbank'a maaş taşıması durumunda daha yüksek limitli krediler kullanabilecektir. 30000 TL üzerinde de alacağınız bu kredilerde, diğer bankalardaki olan borçları da kapatarak kredi alabileceksiniz. Denizbank emekli maaşınızı taşıdıktan sonra bankaya giderek hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Banka, değerlendirmeye bir gün içerisinde yapacak ve sizlere ne kadar kredi onayı aldığımızı ve ne kadar hangi banka borcunuzun kapandığını söyleyecektir. Krediler ile ilgili detaylı bilgileri almak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@