1 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Denizbank bireysel kredi kartına tanımlanacak altı ay vadeli, sıfır faizli, 10.000 TL taksitli nakit avans fırsatı merak uyandırdı. Bu bağlamda vatandaşlar kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. İşte detaylar…

1 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Denizbank bireysel kredi kartına tanımlanacak altı ay vadeli, sıfır faizli, 10.000 TL taksitli nakit avans fırsatı merak uyandırdı. Bu bağlamda vatandaşlar kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. İşte detaylar…


Şubat ayı için geçerli olacak kampanyanın detayları merak konusu oldu. DenizBank’ ın bireysel kredi kartına özel 6 ay vadeli, 0 faizli, 10.000 TL taksitli nakit avans fırsatı müşteriler tarafından merak ediliyor. Bakalım kampanyanın detaylarında neler var.

denizbank_099_faizle_ihtiyac_kredisini_duyurdu_140_tl_taksitle_nakit_ihtiyaciniz_karsilanacak_h11728_26602


DenizBank’ tan Harika Bir Haber Var!


Yeni yıl ile birlikte bankalar kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Vatandaşlar kampanyaları yakından takip ederek gerekli şartları sağlayıp fırsatlardan yararlanmak istiyor. Dolayısı ile vatandaşların kampanyaları yakından takip ettiğini ifade edebiliriz.


Küresel piyasalarda ve iç piyasada yüksek enflasyon rakamları ile mücadele sürüyor. Bilhassa küresel piyasalarda yaşanan gelişmeler ülkenin ekonomisini ve yatırım araçlarını etkilediğinden dolayı yakından takip ediliyor diyebiliriz.

Altına Yatırım Yapanlar Dikkat: Gram ve Çeyrek Altında Yeni Dönem Başlıyor! Güncel Altın Fiyatları Açıklandı! Altına Yatırım Yapanlar Dikkat: Gram ve Çeyrek Altında Yeni Dönem Başlıyor! Güncel Altın Fiyatları Açıklandı!


Yüksek enflasyon rakamlarından kaynaklı hayat pahalılığının da devam etmesinden kaynaklı vatandaşlar marketlerde, bankalarda ve daha birçok yerde kampanyaları takip edip fırsatları değerlendirmek için araştırma yapıyor. Bu bağlamda bankalar her ne kadar daha çok emekli promosyon ödemeleri ile gündeme gelse de öte taraftan da birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor.

Bankalar özellikle rakip bankalara müşteri kaptırmamak ve yeni müşteri kazanmak için kampanyalarında sürekli güncelleme yaparak müşterilerini mutlu etmek istiyor. Dolayısı ile son zamanlarda emekli promosyon ödemeleri haricinde diğer kampanyalarda dikkat çekiyor. 

denizbank-099-faizli-kredisi-olay-oldu-banka-sadece-basvuru-yapana-verecek-1280x720


Herkese 10.000 TL %0 Faizle Taksitli Nakit Avansla Nakit Derdine Son!


Bankalar yeni yıl ile birlikte kampanyalarında yenilik yapmaya devam ediyor. Emekli promosyon ödeme tutarlarında ve başvuru tarihlerinde güncellemeler yapan bankaların kampanyaları dikkat çekmeye devam ediyor. Bu bağlamda DenizBank’ ın da kampanyaları yakından takip ediliyor. 


1 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihinde geçerli olacak Denizbank bireysel kredi kartına tanımlanacak altı ay vadeli, sıfır faizli, 10.000 TL taksitli nakit avans fırsatı ile ilgili olarak bankanın internet sitesinde yer alan bilgiye göre “Kampanya, 01.02.2023 - 28.02.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, DenizBank.com, MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Denizkartım, ATM ve SMS aracılığıyla ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz faydalanabilir. Bir müşteri, kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank Bireysel Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir.

Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda, kampanyaya dahil olunamaz. 10.000TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı, Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, tanım tarihi ile 15.03.2023 tarihleri arasında kullanılabilir.

Onaylanan kart limitine göre, 250 TL ile 10.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilir. Taksitli nakit avans kullanım vadesi 6 aydır. Müşterimiz, Taksitli Nakit Avans hakkını DenizBank'ın tüm kanallarından "Taksitli Nakit Avans" menüsüne giriş yaparak, limitini kullanabilecektir. Taksitli Nakit Avans’a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alacaktır.

Taksitli Nakit Avans kullanımı için kredi kartının fiziken teslim alınması gerekmektedir. Ek Kartlar, Business Kartlar, Net Kart ve Banka Kartı başvuruları dahil değildir. DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” olmalıdır.
DenizBank’ ın internet sitesinde yer alan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman gerekli şartları yerine getiren kişiler kampanyadan yararlanabilecek.