Denizbank, emekli vatandaşlara özel olarak ortaya çıkardığı ve açıklandığı kampanya ile 13.000 TL ödeme yapıyor. Üstelik bu ödemelerin de koşulsuz verileceğini belirtti.

Denizbank vasıtası bağlamında emekli vatandaşlar için hazırlanan 13.000 TL’lik gelir belgesi şartı koşulu olmadan nakit ödeme kampanyası başlatıldı. Emekli olan kişilerin her türlü nakit gereksinimlerine yönelik olarak detaylı tüketici kredisi kampanyalarına imza atan Denizbank, açıkladığı bu son kampanya ile birlikte vatandaşlara 13000 TL ve bu tutarın üstünde gereksinim kredilerinin verileceğini ve emekli olunması durumunda ise bekleme olmadan süratli bir şekilde kredilere onay verilebileceği verisini paylaştı. Nakit gereksinimlarının olması durumunda Denizbank üstünden, emekli vatandaşlar 13 Bin TL’ye kadar olan tutarlar, gelir belgesi ibraz etmeden nakit tüketici kredilerini kullanabilecektir. Üstelik kredi müracaatlarını yapacak olan vatandaşlar şayet ki tüketici kredisi kullanmak istiyorlar ise emekli maaşını bu banka üstünden alma zorunluluğu koşulu da yoktur. Emekli maaş miktarına göre, müracaat yapan vatandaşlara krediler amacıyla onayı verilebilecek ve de 13.000 TL’ye kadar olan tutarlarda gelir belge koşulu aranmadan 13.000 TL üstündeki tutarlar amacıyla ise gelir belgesi vererek kredi kullanmak mümkündür.

Denizbank tarafından SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 13.000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Denizbank, emeklilere yönelik açıkladığı bu kredi kampanyasında birtakım şartları aramaktadır. Nakit ihtiyacında olan vatandaşlar, 13.000 TL olan tutarlarda kredi kullanmak istiyor ise Denizbank aracılığı ile yapacakları kredi başvurusunda bilhassa de ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme, toplamda ise 3 sene vade programı ile kredi kampanyasına katılım mümkündür. Bu uygulamalardan ve avantajlardan faydalanmak amacıyla ise banka kredi puan düzeyinin en az 1100 puan ve üstünde olması, banka politikaları ile alakalı bir sorun olmaması ve de emekli maaşını alması yeterli sayılacaktır.

Gözden kaçırmayın

Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet! Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet!

Kampanyalı kredi müracaatını yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerinden bu işlemleri yapabilecekleri gibi isteyen vatandaşlar da SMS aracılığı ile internet üzerinden ve de mobil program kullanarak günün her saati ve zaamn dilimi kesintisiz ve vakit sınırı olmadan başvurularını rahatça yapabileceklerdir.