Denizbank 500 bin TL kredi kampanyası başladı. Denizbank üzerinden 500 bin TL'ye kadar kredi kampanyasına nasıl başvuru yapabilirsiniz? Sizlere yazımızda Denizbank üzerinden alacağımız 500 bin TL kredi ile ilgili bilgiler vereceğiz. Sizlerde bankalar üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak yüksek limitli kredilerde kullanabilirsiniz.

500 bin TL'ye kadar kredi kullanmanız için bankaya ipotek vermeniz gerekiyor. Şimdi sizlere bu bankanın kredi başvuru aşamaları ve şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin belirli şartlara uygun olmaları durumunda bu banka üzerinden yüksek limitlerde kredi kullanacağını söyleyebiliriz. Bu yüksek limitli kredilerde 500 bin liraya kadar ipotek karşılığı kredi verilmektedir. İpotek karşılığı kredilerde banka sizlerden taşınmaz bir ipotek isteyecektir. Bu ipoteği verdiğiniz zaman ipoteği ekspertiz değeri de göre de onay alacaksınız.

500 bin TL'ye kadar kredi onayı almak isteyen kişilerin banka kredi notu yüksek olması gerekiyor ve aynı zamanda da bu krediyi ödeyebilecek bir gelir belgesini bankaya sunması gerekiyor. Ayrıca vereceğiniz ipoteğin de en az 1 milyon TL değerinde olması gerekmektedir. 500 bin tl değerinde bir ipotek verirseniz banka sizlere 250 bin TL kredi verecektir. Kredileri ekspertiz değerinin yarısına kadar kullandıran Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi başvurularını yapabilmektedirler.

Denizbank 500.000 TL ipotek karşılığı kredi başvurusu

Denizbank 500 bin TL'ye kadar ipotek karşılığı kredi başvurusu yapacak müşterilerine 36 ay vadeye kadar da kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank üzerinden alacağınız 500.000 TL ipotek karşılığı Kredilerde banka 36 ay vadeye kadar sizlerekredi imkanı sunar. 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu krediler de ilk taksit ödemesini dilerseniz erteleme yapmadan da kullanabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiler en yakın DenizBank şubesine giderek 500 bin TL kredi başvurusunda bulunabiliyor.
Kredi başvurusunda bulunduktan sonra banka değerlendirmeye alacak ve genel müdürlük tarafından sizlere onay verilecektir. Kredi onayı sonrasında banka verdiğiniz ifadeye ekspertiz gönderecek ve bu ekspertiz sonucunu bekleyeceksiniz. Daha sonra kredi limitiniz belli olacak. Bu krediyi kullanmak istiyorsanız işlemlere başlayacaksınız. Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin evli olmaları durumunda verdikleri ipotek sonrasında eş rızası belgesini de bankaya sunması gerekiyor.

denizbank-7

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Eğer ihtiyacınız daha düşük limitlerde kredi bankaya gitmeden de SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 3280'e gönderin. Ayrıca bankanın resmi internet sitesinden de kredi başvurusu yapılmaktadır. Her iki türlü de kredi başvurusu yaptığınızda 5 dakika içerisinde cep telefonunuza kredi sonucu gelir. Kredi sonucu onaylanan kişilerde kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilirler.