İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 1.17 faiz oranı ile birlikte verilen bu kredileri banka şubelerinden kullanabiliyor. Kredi kullanacak olan kişilerin faiz oranları ile işlem yapmaları için de kredi notunun yüksek olması şartı vardır. Kredi notunuz yüksek ise bankalardan hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin 1.17 faiz oranları ile kredi kullanmaları için en az 1300 ve üzerinde bir kredi puanı olması gerekiyor. Banka ödemeleriniz de ise bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. Şimdi sizlere hem kamu hem de özel bankalar üzerinden alacağınız ihtiyaç kredileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

Kredi faiz oranı 1.17 olan bankaların başında kamu bankası olan Ziraat Bankası gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden kamu bankası olmasından dolayı kredi başvurunuz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu krediler de ilk taksit ödemeniz de de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası olarak verilecek olan bu krediler de ilk taksit ödemenizi erteleme yapacağınız gibi ayrıca kredileri üç ayda bir ödeme kolaylığı da sağlayabilirsiniz. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarına bu bankadan almaları durumunda daha düşük faizler de kredi kullanacağını söyleyebiliriz.

denizbank-teb-ve-bir-ozel-banka-yuksek-limitli-nakit-odemesi-yapacak-basvuru-yapanlar-atmden-ala1

TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Kredi notu yüksek olan müşteriler TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredilerine 1.17 faiz oranı ile kullanabilir. 1.17 faiz oranı ile kullanacağınız bu ihtiyaç kredilerinde kredi faiz oranlarında sonrasında banka sizlere bir değerlendirme yapacak ve bu değerlendirme sonrasında sizlere kredi onayı verecektir. TEB bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerine gitmeden SMS atarak da yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu için TC. kimlik numaranızı 44 66 numarasına göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka düşük faizli oranlı kredileri yüksek kredi notu olan müşterilerine sunmaktadır. Eğer kredi notunuz 1100 veya 1200 civarında ise bu faiz oranı ile kredi kullanamazsınız. Daha yüksek bir kredi notunuzun olması şartı vardır. TEB Bankası internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Düşük faiz oranları ile birlikte kredi alacağınız bankaların başında Denizbank geliyor. DenizBank SMS ile ve internet sitesi üzerinden müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilir cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı düzgün bir şekilde 32/80 numarasına ücretli olarak mesaj gönderin. Kredi başvuru sonucu 5 dakika içerisinde gelecek ve onaylanan Kredi'nin sadece kimliğiniz ile birlikte en yakın DenizBank şubesine giderek gişelerden kullanabileceksiniz.