Denizbank, TEB, Ziraat Bankası Müjdeli Haber Yayınladı, Gelir Belgesiz, Kimliksiz, 50.000 TL ATM'den Nakit Verecekler

Denizbank, TEB, Ziraat Bankası yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Bu kredi fırsatında ATM'ler üzerinden paranızı alabileceksiniz. İşte 50.000 TL detayları...

Ekonomi 13.08.2021 - 09:43 13.08.2021 - 09:44 Vural Pars

Bankalar, yapmış oldukları kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaçları olan müşteriler, her an istedikleri zaman kredi kullanabilecekler. Daha önceki aylarda bankalardan kredi kullanmak isteyen kişiler sadece mesai saatleri içerisinde işlem yapmaları gerekiyordu. Artık bankalar resmi tatillerde, haftasonları da herkese kredi imkanı sağlayacak. 50000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde, anında kredi desteği olarak sizlere hizmet verilmektedir. Bankalar kendi yapmış oldukları duyuru sonrasında hızlı bir şekilde bu kredileri alabileceğinizi ve 36 ay vadeye kadar da böyle bileceğini söylediler. 

Denizbank Anında Kredi Kampanyası

Özel bankalar arasında gösterilen ve hızlı bir şekilde kredi onayı veren bankaların başında olan Denizbank, 50000 TL'ye kadar müşterilerine anında kredi kampanyası başlattı. 7 gün 24 saat, banka şubelerine gitmeden başvuru yapacağınız bu kredi için oturduğunuz yerden hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebileceksiniz. Bu kampanya, Denizbank müşterilerinin katılabildiği gibi, müşterisi olmayan kişilerde, SMS atarak katılabilecekler. Denizbank, anında kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen müşteriler 50000 TL'ye kadar başvuru yapmak istiyorlarsa kendi maaş hesapları üzerinden veya kendi banka hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte Denizbank, mobil uygulamasına girerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Denizbank kredi başvurusunda bulunan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu görebilecek ve onaylanan kredilerini hemen bankadan hesabı içine atabileceklerdir. Banka müşterisi olmayan kişiler ise SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına gönderin. 5 dakika içerisinde banka sizlere ne kadar kredi onayı aldığınızı mesajıyla gönderecektir.

TEB Bankası, anında kredi başvurusu 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, 50000 TL'ye kadar TEB Bankası üzerinden işlem yaparak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. TEB Bankası müşterisi olan kişiler internet bankacılığı hesabı ile birlikte hemen kredi başvurusunda bulunabilecek. ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 50000 TL'ye kadar onay almaları durumunda 36 ay vadeye ve ilk taksit ödemesinde dilerlerse 3 ay erteleme yapma imkanında banka tarafından müşterilere sunacak. TEB Bankası müşterisi olmayan kişiler ise bankanın SMS kredi servisine başvuru yaparak, işlem yapabiliyor. Kimlik Numarası 44 66 numarasını mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebiliyorsunuz. 

denizbank-teb-ziraat-bankasi-mujdeli-haber-yayinladi-gelir-belgesiz-kimliksiz-50000-tl-atmden-na1

Ziraat Bankası, Anında kredi kampanyası 

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de 50000 TL'ye kadar anında kredi kullanabiliyorsunuz. Bankada bir hesabınızın olması durumunda bankanın vermiş olduğu internet bankacılığı şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 50000 TL'ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olarak hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayan kişiler ise bankanın resmi internet sitesine girerek, 50000 TL için başvuruda bulunabilirler. Banka müşterileri internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yaptıklarında onay alırlarsa hemen bu krediyi hesaplarına bankaya gitmeden atabilecekler. Hesabınıza attığınız krediyi de ATM'ler aracılığıyla çekebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@