Denizbank üzerinden emekli olan kişilere 65 bin TL kredi verilecek

Denizbank üzerinden emekli olan kişilere 65 bin TL kredi verilecek. Denizbank üzerinden 65 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilmeniz için bu bankaya maaş taşımanız yapmanız istenecek...

Ekonomi 01.09.2021 - 14:11 01.09.2021 - 14:11 Vural Pars

Denizbank üzerinden emekli olan kişilere 65 bin TL kredi verilecek. Denizbank üzerinden 65 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilmeniz için bu bankaya maaş taşımanız yapmanız istenecek. Denizbank kendi resmi internet üzerinden yapmış olduğu kampanya başvurusu detayları ile birlikte bugünden itibaren 65 bin TL kredi kullanmak isteyen emeklilere kredi onayı vereceğini duyurdu. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek ve sadece emekli olan kişilerin alabileceği bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler Denizbank ile iletişime geçerek hemen Kredi kullanabileceklerdir. Denizbank özellikle emekli olan müşterilerine vermiş olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte ayrıca kredi kartı kampanyası da yapmaktadır.

DenizBank emekli kredisi için şartlar nelerdir?

Denizbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler emekli olmaları durumunda bu Kredi kampanyasına katılabilirler. Yeni emekli olmuş olan kişilerde Denizbank üzerinden emekli maaşı almalarını taahhüt ederlerse Kredi kampanyasına katılarak başvuruda bulunabilirler. DenizBank emekli olan kişilerin bankaya maaş taşımaları ile birlikte ayrıca banka kredi sicillerinde uygun olmasını isteyecektir. Banka kredi sicili uygun olmayan emeklilerin başvuruları onay almayacaktır. 65 bin TL'ye kadar sadece kimliğiniz de onay olabilecek. İlk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda da 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceksiniz. 

Denizbank 65.000 TL emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

DenizBank emekli olan kişilere 65 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı verecek. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank müşterisi olmadıysanız veya emekli kredisi almak istiyorsanız bu bankadan SMS atarak Kredi alabilirsiniz. Denizbank üzerinden emekli maaşı almayan kişilere banka SMS ile kredi verirken bu kişilerin Kredi notunun uygun olması durumunda onay verecektir.

denizbank-uzerinden-emekli-olan-kisilere-65-bin-tl-kredi-verilecek12

DenizBank emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler SMS atmak istiyorlarsa cep telefonlarından mesaj kısmına girerek Kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da yazarak 3280 numaralarına gönderebilir. Bankanın güncel faiz oranlarını Kendi resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Size en yakın DenizBank şubesine giderek emekli maaşınızı taşımak istediğinizi söylerseniz sizlere krediler ve promosyonlar hakkında bilgiler verilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@