Son dakika banka haberi geldi. 3 bankadan ödeme verilecek!

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

Denizbank ve 2 bankadan açıklama: 30.000 TL nakit ödeme almak isteyenlere müjde. Denizbank Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası'nın başlattığı yeni kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanacak tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla 30 bin TL nakit ödeme yapılacak.

Denizbank Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygunsanız başvurularınızı yapabilmek için kredi puanınızın da uygun olması gerekmektedir.

DENİZBANK

Denizbank Bankası'ndan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, ihtiyaç kredisi başvurunuzu bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Bankası'nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, başvurusunu yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla kredi verilecek ve onaylanan bu krediler internet üzerinden hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılacak.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine gidip kimliğiniz ile başvuru yapabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak Yapı Kredi Bankası vatandaşları, internet bankacılığı uygulamalarında olduğu gibi gişe görevlileri veya bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla banka şubelerine giderek kimlik kartları ile işlemlerini gerçekleştirebilirler. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak kaç onay aldığını anında görebilir.