Son Dakika: Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar bankalar üzerinden kredi politikalarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman hem ihtiyaç kredisi kullanabilir hem de kredili mevduat hesabı alarak acil nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Yapılan son kampanyalarda ise artık banka şubelerine gitmeden 15 bin TL'ye kadar onay olabileceğiniz ve son dakika olarak verilecek olan bu krediler de nakit kampanyasında faydalanabileceğiniz duyuruldu.

15.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve banka ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapacak. DenizBank'ın başlatmış olduğu bu kampanya sonrasında Akbank ve TEB Bankası da DenizBank ile aynı kredi kampanyasını başlattı ve düşük faiz oranları ile kredi vermeye başladı.

Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Denizbank Akbank ve TEB Bankası üzerinden 15.000 TL destek kredisine başvurunuzu yapabilir hemen onay alabilir ve hemen hesaba bu parayı aktarabilirsiniz.

DenizBank'tan 15.000 TL destek başvurusu

Denizbank üzerinden 15 bin TL'ye kadar destek başvurusuna işlem yapmak isteyen kişiler SMS atabilir veya resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir. Denizbank üzerinden 15.000 TL kullanmak isteyen kişiler eğer banka hesabı varsa şubelere gitmeden onaylanan tutarı hesabına yatırabiliyor. Bu işlemleri yapabilmeniz için banka internet bankacılığı şifresi alarak Denizbank mobil uygulamasına gelerek işlem yapabilirsiniz.

Akbank 15.000 TL başvuru

Denizbank gibi Akbank üzerinden de hesabınız varsa akbank'ın internet bankacılığı uygulaması olan Akbank direkt uygulamasına girerek buradan 15.000 TL masrafsız kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte düşük faiz oranları ile ve gelir belgesiz olarak vatandaşlara Kredi imkanı sunuyor. Akbank üzerinden ayrıca sms ile başvuru yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak Kredi talebinde bulunabilirsiniz.

TEB Bankası 15.000 TL ödeme

TEB Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler bankadan sms kredi servisine mesaj atabilir ve kredi kullanabilir. TEB Bankası 15.000 TL SMS ile kredi başvurusu için t.c. kimlik numaranızı 44 66 numarasını mesaj olarak gönderirseniz başvuru yapmış olacaksınız. 5 dakika içerisinde sizlere banka tarafından sonuç verilecek ve onaylanan tutarı istediğiniz zaman banka şubesi üzerinden veya internet bankacılığı üzerinden kendi hesabınıza yatırabileceksiniz.