Denizbank ve Akbank Başvuru Yapmak İsteyenlere Kolaylık Sağlıyor ve Tam 50.000 TL Veriyor, Detaylar Açıklandı

Denizbank ve Akbank yeni kampanyası ile birlikte 50.000 TL onay vereceğini duyurdu

Ekonomi 24.11.2021 - 12:11 24.11.2021 - 12:12 Vural Pars

Denizbank ve Akbank Başvuru Yapmak İsteyenlere Kolaylık Sağlıyor ve Tam 50.000 TL Veriyor, Detaylar Açıklandı. Denizbank ve Akbank yaptığı son dakika kampanyası ile birlikte acil ihtiyacı olan kişilere 50 bin TL Ödeyecek. Uygun faiz oranları ile anında kampanya yapacak olan bu 2 bankadan işlem yapmak isteyenler, bankaların internet siteleri üzerinden veya bankaların SMS kredi servisini kullanarak başvuru yapabilecekler. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için, banka kredi puanı oldukça önemli. Sizlerde bu bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekiyor. 

Denizbank 

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara sms ile hızlı bir şekilde ne kadar onay aldıklarını görebiliyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredim yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacak. Acil ihtiyacı olan kişiler kredi kullanmak istiyorsa ayrıca bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler internet sitesi üzerinden ve SMS ile onay almaları durumunda en yakın banka şubesine kimlikleri ile birlikte giderek ne kadar onay aldıysa o kadar kredi sadece gelir belgesiz kullanabilir. 50.000 TL'ye kadar verilen krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapan DenizBank ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme imkanı sunuyor.

krediler1412-1

Akbank 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler de denizbank'ta olduğu gibi sms ile başvuru yaparak hemen onay alabiliyor. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına bu mesajı gönderin. Cep telefonunuz üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonucu 5 dakika içerisinde mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gelecek. 4425 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç gelecek ve Anında onay olarak Kredi kullanmış olacaksınız. Akbank internet sitesi ve Akbank ATM'si üzerinden de istediğiniz zaman başvuru yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@