Denizbank, Yarın sabah bankaya gidenlere 5 dakika içinde nakit kredi ödeyecek! Son dakika 22.00'de açıklandı

Denizbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurularında yeni bir kredi kampanyası sunmaya başladı. Bu kampanyaya katılan kişiler, 55.000 TL'ye kadar kredi kullanma fırsatına sahiptirler ve 24 ay vadeli seçeneklerle işlemlerini gerçekleştirebilirler. Denizbank, başvuru sahiplerinin kredi notlarına uygun olduğu durumlarda sonuçları sadece 5 dakika içinde bildiriyor.

Denizbank Kredi Başvurusu

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Denizbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için kritik olan faktör, kredi puanlarının 1400 ve üzeri olmasıdır. Bu koşulu sağlayan kişiler, istedikleri zaman cep telefonlarından SMS ile başvuru yapabilecekleri gibi, banka şubelerine gitmeden hızlı ve kolay bir şekilde internet sitesi üzerinden de başvurularını tamamlayabilirler.

Daha önceki banka işlemlerinizde kredi veya kredi kartı kullanmış ve ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmişseniz, Denizbank sizlere daha yüksek kredi limitleri sunabilir. Denizbank'ın sunduğu en kolay kredi başvuru yöntemlerinden biri, "Cebimde Kredi" kampanyası kapsamında SMS ile kredi başvurusu yapmaktır.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, "Kredim" yazıp boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazarak mesajı 32 80 numarasına göndermeniz yeterlidir. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, bu kredileri 3 ay erteleme imkanıyla diledikleri zaman kullanabilirler.

Eğer Denizbank hesabınız varsa ve kredi almak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden internet bankacılığı kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank mobil uygulaması üzerinden hafta sonları ve mesai saatleri dışında da masrafsız olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kullanacak kişilere 3 ay erteleme seçeneği sunularak bu krediler hızlı bir şekilde hesaplarına aktarılır.