Denizbank Yöneticisi Sosyal Medya Hesabından Duyurdu, En Az 25000 TL Nakit İmkanı Sağlanıyor, Aylık Ödeme Yok

Denizbank Yöneticisi Sosyal Medya Hesabından Duyurdu, En Az 25000 TL Nakit İmkanı Sağlanıyor, Aylık Ödeme Yok. Başvurular Online ve cep telefonundan yapılacak. Kolay onay veren Denizbank hakkında...

Ekonomi 28.06.2021 - 15:54 28.06.2021 - 15:55 Vural Pars

Denizbank son dakika kredi başvurusu başlattı. Başvuru yapmak isteyenlere, hemen ne kadar onay vereceğini söyleyen Denizbank, onaylanan tutarı da hemen hesabınıza atacak. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere özel olarak yapılan bu kampanya, Denizbank'ın sosyal medya hesaplarından da duyuruldu. Özellikle daha önce kredi almayan ve kredi kartı kullanan kişiler, bu kredilerde hemen onay alabilecekler. En az 25000 TL'ye kadar banka kredi onayı verirken, yeni limit olarak kredi üst limitini 55000 TL olarak belirledi. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin başvuru yaptıkları bankaların başında gelen Denizbank, kolay onay vermesinden ötürü sürekli tercih edilen bir bankadır. Bankanın SMS kredi modeli oldukça sevilen ve hızlı sonuç veren bir kredi kampanyasıdır. Bankadan onay almak isteyenler bu şekilde hemen sonucunu öğrenecekler ve sonucuna göre kredi onayı alabileceklerdir. 

Denizbank'tan Anında ONAY!

Denizbank üzerinden anında kredi alacak kişiler, SMS ile hemen onay alıyor. Kredi kullanmak isteyenler, kredi onayı alabilmeleri için bankanın SMS kredi servisi olan 3280'e ücretli mesaj atması gerekiyor. Banka üzerinden yapılacak bu başvurularda hemen 5 dakika da ne kadar kredi onayı alacağınızı öğreneceksiniz. Kredi başvurusu için Kredim TC KİMLİK yazarak 3280'e mesaj atabilirsiniz. 3280 ile atılan SMS sonrasında banka hemen sonucunu verecektir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için banka hemen sizlere sonucu verecektir. Kredi sonucu uygun olanlar, bankadan şubelere giderek bu kredileri alabileceklerdir. 

denizbank-kredi

İstediğiniz Zaman Ödeme Var!

Kredilerde "aylık ödeme yok" reklamı yapılmaktadır. Kredi geri ödemesini dileyen kişiler her ay değil, 3 ay da bir yapabilirler. Denizbank yaptığı tüm ihtiyaç kredisi ve diğer kredilerinde bu sistemi başlattı. Üstelik kredi kullanmak isteyenler, en fazla 3 ay ilk taksit ödemesinde erteleme yapabilmektedirler. Kredi kullanmak için başvuru yapacak olan kişiler, SMS ile başvuru haricinde bankanın mobil uygulamasını da kullanarak ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilirler. Online olarak mobil uygulama üzerinden yapılan bu kredi başvurusunda başvuru şartları, hemen sonucu mobil uygulamada verilecek ve mobil uygulama sonrasında kredinizi Denizbank hesabınıza atabileceksiniz. Mobil uygulama üzerinden de 50 bin TL'ye kadar hemen kredi alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@