DenizBank hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda DenizBank, Şubat 2023 tarihinde geçerli olacak kampanya kapsamında başvuru yapan herkese 10 Bin TL %0 faizli taksitli nakit avans vereceğini açıkladı. İşte detaylar…

DenizBank hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda DenizBank, Şubat 2023 tarihinde geçerli olacak kampanya kapsamında başvuru yapan herkese 10 Bin TL %0 faizli taksitli nakit avans vereceğini açıkladı. İşte detaylar…


Yeni yılda bankalar kendi müşterilerini ve yeni müşteri olacak kişiler için birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu bağlamda DenizBank’ ın da hazırladığı kampanyalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. DenizBank’ ın şubat ayına özel kampanyası araştırılmaya başlandı.

AnyConv.com__Ihtiyac_Kredisi-7ae71ca8-5a08-44b1-9db7-6e5d15bf6b0b


DenizBank’tan Dev Kampanya!


Türkiye Denizciler Bankası 1938 yılında o zamanlar gelişmekte olan Türk denizcilik sektöründe finansman sağlamak için kurulmuş bir devlet bankası olup 1992’ de hükümet devlete ait belli başlı bankaları konsolide etmeye karar vermesi ile tüzel kişiliği son bulmuştur. Ardından emlak bankası ile birleşmişti. Daha sonra 1992 senesinde ise DenizBank ismine bankacılık lisansı tekrardan tanımlanarak üç şube binası ile satışa çıkarılmıştır. Bu bağlamda Zorlu Holding, 70 milyon dolar karşılığında Özelleştirme İdaresinden lisanslı satın alması ile aynı senenin eylül ayında işlemler başlamıştır. 


DenizBank’ ın genel olarak tarihçesine baktıktan sonra günümüzde bankalar bilhassa yeni yılın gelmesi ile yeni kampanyalar hazırlayıp mevcut kampanyalarda güncellemeler yapmıştır. Bu bağlamda DenizBank’ sı da hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Yeni müşterilerin kazanılması açısından da kampanyalar hazırlanmaktadır. Dolayısı ile vatandaşlar DenizBank ve diğer bankaların kampanyalarını yakından takip edip araştırmaya devam ediyor. 

2631909_1200x627-1


Herkese 10.000 TL, %0 Faizli Taksitli Nakit Avans!


2023 yılının ilk günlerinde hem memur hem de emekli maaşlarına yapılan zamların ardından gözler bankaların emekli promosyon ödemeleri açısından hazırlamış oldukları kampanyalara çevrilmişti. Bu bağlamda özellikle gündemde yer alan bankalar diğer kampanyaları ile de gündemde yer almaya başladı. Dolayısı ile bankalar yeni yıl ile birlikte hem mevcut kampanyalarda güncelleme yaparak hem de yeni kampanyalar hazırlayarak vatandaşların gündeminde yer almayı başardı.


Türkiye’ nin en büyük bankaları arasında yer alan DenizBank’ ın da kampanyaları vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. Bu bağlamda DenizBank’ ın şubat ayına özel 10.000 TL, %0 faizli taksitli nakit avans ile nakit avans fırsatı ile ilgili detaylar internet sitesinde yer alıyor. İnternet sitesinde yer alan bilgiler kapsamında “Kampanya, 01.02.2023 - 28.02.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, DenizBank.com, MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Denizkartım, ATM ve SMS aracılığıyla ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz faydalanabilir. Bir müşteri, kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank Bireysel Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir.

Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda, kampanyaya dahil olunamaz. 10.000TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı, Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, tanım tarihi ile 15.03.2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Onaylanan kart limitine göre, 250 TL ile 10.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilir.

Tarım Kredi Marketlerinde Zam Yok! 900 Üründe Fiyatlar Sabitlendi! Tarım Kredi Marketlerinde Zam Yok! 900 Üründe Fiyatlar Sabitlendi!

Taksitli nakit avans kullanım vadesi 6 aydır. Müşterimiz, Taksitli Nakit Avans hakkını DenizBank'ın tüm kanallarından "Taksitli Nakit Avans" menüsüne giriş yaparak, limitini kullanabilecektir. Taksitli Nakit Avans’a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alacaktır. Taksitli Nakit Avans kullanımı için kredi kartının fiziken teslim alınması gerekmektedir. Ek Kartlar, Business Kartlar, Net Kart ve Banka Kartı başvuruları dahil değildir. DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” ifadeleri yer almaktadır.