Denizbank’tan kredi notu düşüklere kredi kampanyası başladı. 50.000 TL’ye kadar banka ihtiyaç kredisi veriyor. Sizlerde Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, şartlara uygunsanız hemen işlem yapabilirsiniz. Yazımızda sizlere bu kredi hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Denizbank üzerinden kredi notu düşük olan kişilere uygun faizlerle kredi imkanı sağlanmaktadır. Denizbank, ülkemizdeki özel bankalardan birisidir. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren bu bankanın en çok sattığı kredi ürünü ihtiyaç kredileridir. Sizlerde bu bankadan ihtiyacınız olan krediyi gelir belgesiz olarak alabilirsiniz.

Bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuzun incelenmesi durumunda onay alacaksınız. Genel şartlara baktığımızda kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler, bankalardan kredi alabileceklerdir. Bu durumda kredi notu düşük olan kişilerde bankalardan başvuru yaptığında onay alamayacaklardır. Eğer sizinde böyle bir sıkıntınız varsa Denizbank üzerinden 50.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı

Denizbank üzerinden kredi notu düşük olan kişiler, kredi başvurusu yapacaksa bu bankaya bir maaş vermesi gerekiyor veya bir ipotek vermesi gerekiyor. Denizbank üzerinden kredi alacak olan kişi emekliyse, emekli maaşını bu bankaya taşıması gerekmektedir. Bu şekilde kredi notu düşük olsa da hemen onay alabileceksiniz. Emekli olan kişiler ayrıca diğer bankalardaki borçlarını da kapatarak 50 bin TL üzerinde borç kapatma kredisi alabileceklerdir.

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca ipotekli olarak da kredi alabileceklerdir. Denizbank ipotekli kredilerde bankaya teminat vermeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin verdikleri ipoteğin ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabileceksiniz. Kredi alacak olan kişiler bu kredileri de 36 ay vadeye kadar alabileceklerdir.

denizbanktan-kredi-notu-dusuklere-kredi-kampanyasi-basladi-50000-tlye-kadar-banka-ihtiyac-kredis1

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank ayrıca müşterilerine SMS ile kredi başvurusu yaptırmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerini SMS atarak da alabilirler. Bunun için 3280 SMS kredi numarasına Kredim TC KİMLİK yazarak göndermeleri yeterlidir. Bu başvuru yapacak olan kişilerin kredi notu uygun olması gerekiyor. Çünkü banka sistemsel olarak kredinizi sorgulayacak ve kredi notu uygun olan kişilere kredi vereceklerdir. Size en yakın Denizbank şubesine giderek bu bankanın verdiği diğer kredi kampanyalarına da bakabilirsiniz. 36 ay vadeli olarak alınan bu kredilerde ilk taksitlerinizi 3 ay ertelemeli olarak da alabileceksiniz.