Denizbank öğrencileri rahatlatacak kredi imkânı… Kredi imkânı 27 yaşına kadar faydalanılabilecek. Banka tarafından yapılan son dakika haberinde öğrenciler nakit sıkıntısından kurtulacak.

Öğrenciler tarafından oldukça sevindirici olan haberde Denizbank 27 yaşına kadar öğrencileri nakit desteği sağlayacak. Öğrenci başına verilecek olan 10.000 TL tutarındaki kredi imkânı öğrencilerin yüzünü güldürdü. Kredi notunun önemli olduğu bu kredide öğrenciler gelir beyannamesine ihtiyaç duymadan krediden faydalanabilecek.

Denizbank tarafından öğrencilere tanınan bu krediden faydalanmak isteyen kişiler herhangi bir bankadan önceden kredi kartı kullanma veya kredi kullanma durumunda düzenli ödeme sonucunda elde edecekleri kredi yüksek olur. Banka şubesine uğramadan kredi başvurusu yapabilirler. Başvurularını cep telefonu ile gerçekleştirme imkânları mevcuttur. Başvuruda bankanın belirlemiş olduğu şartları göz önünde bulundurmaları önemlidir. Yapılan başvuru sonucu hızlı bir şekilde geri dönüş gerçekleşir.

Öğrenci Kredisi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank tarafından uygulamaya koyulan krediye başvuru yapmak isteyen öğrenciler, başvuru yöntemlerinden her hangi birini kullanarak başvuruların gerçekleştirebilirler. SMS yöntemi kullanılarak cep telefonundan mesaj kısmına kredim yazmak koşulu ile boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılarak 3280 e gönderilir. Yapılan sorgulamanın sonucunda ne kadar kredi alınacağı konusu öğrenilebilir. Onaylanmış krediyi bankaya şubesine giderek alınabilir.

denizbank-banka2

Diğer Yöntemle Kredi Başvurusu Yapıla Bilir mi?

SMS yolu ile yapılan kredi başvurusunun yanında, internet üzerinde de kredi başvurusu yapılabilir. Bu başvuru için bankanın internet sitesi kullanılabilir.

İhtiyaç kredisi başvuru formu doldurularak başvuru yapılabilir. Kredi başvurusunda bulunan kişiler, bankanın ön gördüğü şarları sağlama konusunda araştırma yapılarak uygun olmaları durumunda bankadan kredi kullanımı sağlanır. İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için Denizbank hesabının mevcut olması gerekir. Denizbank mobil uygulamayı kullanabilmek için internet şifresi gerekebilir.

Mobil uygulama kullanılarak yapılan başvurunun ardından kişiler hızlı bir şekilde dönüş yapılır. Yapılan dönüşte ne kadar kredi kullanılacağı konusunda bilgiler verilir. Onaylanmış olan kredide 36 ay vade uygulanır. Toplamda ise 10.000 TL kredi imkânı sağlanır. Düzenli ödeme gerçekleştiğinde ise sonraki zamanlarda alınabilecek kredi tutarında limit yukarı doğru çıkabilir.