Deren Talu Sevgilisi Baran Tınaz ile Öyle Bir Poz Paylaştı Ki!

Defne Samyeli'nin güzel kızlarından biri olan Deren Talu sevgilisi Baran Tınaz ile pozlarını paylaşmaya devam ediyor!

Magazin 21.06.2021 - 17:04 21.06.2021 - 17:05 Ece Sahan

Bir dönemin en ünlü Ana Haber spikeri Defne Samyeli şimdilerde fit görünümü ve kızlarının güzelliği ile adından söz ettiriyor.

Defne Samyeli son dönemde yıllar sonra boşanıp magazine hızlı bir giriş yapmış, oyunculuk şarkıcılık derken Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla iyice adından söz ettirmişti. Defne Samyeli'nin kızları Derin ve Deren Talu ise güzellikleri ile magazine hızlı bir giriş sağladılar. 

compressed-fkq5

Kameraları oldukça seven ve oyunculuk yapmak isteyen Deren Talu ve Derin Talu güzellikleri ile sık sık ilgi konusu olmayı başarıyorlar. Deren Talu şimdilerde ise sevgilisi ile adından söz ettiriyor. 

Cesur pozlar paylaşamaya ara veren Deren Talu şimdilerde sevgilisi Baran Tınaz ile sık sık aşk dolu paylaşımlar yapıyor. 

Deren Talu son olarak yine sevgilsi Baran Tınaz ile bir aşk kokakn bir paylaşım yaptı.

Deren Talu'nun sevgilisi Baran Tınaz kimdir?

Deren Talu'nun sevgilisi Baran Tınaz, tahmin edildiği üzere işletme sektöründe ünlü bir isim. Baran Tınaz Fenerbahçe Kongre Üyesi.

Baran Tınaz, ayrıca Tuba Büyüküstün'ün eski sevgilisi Umut Evirgen'in de çok yakın arkadaşı olarak biliniyor. Deren Talu ile yaşadığı alşk ile magazine hızlı bir giriş yapmayı başarmış isim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@