ATV'nin geçen sezona damga vuran dizisi Destan'dan kötü haber geldi!

ATV'nin geçen sezona damga vuran tarihi dizilerinden biri olan Destan hayranlarına kötü haber var!

Geçtiğimiz günlerde basketçi Cedi Osman ile evlenen yıldızı oyuncu Ebru Şahin’in başrolünü üstlendiği Destan dizisinin yeni sezonuna bekleyenlere şoke eden haber geldi.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Sezon arasına giren Destan dizisinin yeni sezonu merakla beklenirken dizinin hayranlarını kahreden bir haber geldi.

Destan dizisi sezon arasına girerken devam edeceği ilan edilmişti. Ancak son gelen bilgilerde kötü haber var!

ATV'de Salı günü dizisi olan Destan'ın Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ile gün çatışması yaşayacağı söyleniyordu.

Destan dizisinin yeni sezonda günü hangi gün olacak derken şoke eden final haberi geldi.

DESTAN DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPACAK?

Peki ama neden? Destan dizisi neden final yapıyor? Ebru Şahin mi devam etmek istemedi?

Sezon finali yapan Destan dizisinin final yağacağı iddia edildi. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ konuyla iligli olarak henüz bir açıklama yapmadı ancak sosyal medyada tepkiler şimdiden çığ gibi oldu.

Destan dizisine final bölümü çekilip çekilmeyeceği de belirsizliğini koruyor. İddialara göre diziye final bölümü yapılacak ancak başka bir iddiaya göre ise dizi final dahi yapmadan sezona geri dönmeyecek. Böyle bir durumda seyircinin tepkisi ne olacak merak konusu oldu şimdiden.

Peki Destan neden final yapıyor?

ATV'nin tarihi dizilerine yeni bir soluk getirdiği kadın kahramanlı Destan dizisi ilerleyen bölümlerde klasik bir erkek egemen tarihi diziye döndüğü nedeniyle eleştiri almıştı.

Dizinin senaristleri Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın da yeni dizi Ateş Kuşları'nı kaleme alması final haberlerini kesinleştirdi..