Dev Adım Ziraat Bankası'ndan! Okul Masrafları, Kırtasiye İhtiyaçları İçin Tam 50 BİN TL Veriyor. Düşük Faizli Olarak Sunuluyor! Ziraat Bankası her zaman yanınızdayız vizyonuyla, müşterisi olan yada olmayan milyonlarca veli ve öğrenci vatandaşımıza süper bir kampanya sunarak dev bir adıma daha imza attı. Okul masrafları ve Kırtasiye ihtiyaçları için tam 50 Bin TL düşük faizli kredi imkanı ile eğitime destek geleceğe hizmet vizyonuyla imkanlarını kolaylıkla vatandaşlarına sunuyor..

Ziraat Bankası’ndan "Eğitime Destek Geleceğe Hizmet"

Koronavirüs salgını ile birlikte, maddi-manevi zorluklarla mücadele edilirken, okulların açılması ile özellikle velilerin gider listesine Okul Masraflarıda eklenmiş oldu. Öğrencilerin okul ve eğitim masrafları da bütçeye eklenince maddi zorluklar vatandaşımızı olumsuz olarak büyük ölçüde etkiliyor. Bu konuda her zaman olduğu gibi Ziraat Bankası'ndan Dev Bir Adım geldi. "Eğitime Destek Geleceğe Hizmet" vizyonuyla Ziraat Bankası velileri rahatlatacak bir kampanyaya imza atarken tüm okul masrafları ve öğrenci ihtiyaçları için 50 BİN TL düşük faizli kredi imkanı sunmaya başladı.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Kampanyası ile ilgili Merak Edilenler Haberimizde…

Velilere rahat bir nefes aldıracak kampanya haberi biraz önce Ziraat Bankası tarafından verildi. Ülkemizinde koronavirüs salgınıyla her alanda büyük ölçüde zararda olduğu her mecrada tartışılırken, vatandaşına maddi imkanlar sağlamak adına Ziraat Bankası öncülük yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda da ekonomik olarak Müşterisi olan ya da olmayan tüm veli ve öğrencilerine Eğitim ve Okul masraflarının giderilebilmesi adına büyük kolaylıklar sağlayarak düşük faizli yüksek limitli kredi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası okul masrafları ve eğitim giderleri için 50 BİN TL yüksek limitli, düşük faiz oranlı Eğitim Kredisini geleceğe hizmet olarak, zor olan belgeler olmadan, kefilsiz ve şartsız olarak ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarına sunuyor.

dev-adim-ziraat-bankasindan-okul-masraflari-kirtasiye-ihtiyaclari-icin-tam-50-bin-tl-veriyor

Eğitim Kredisi Başvuru Şartları Neler? Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Kimler Alabilir?

Milyonlarca vatandaşımızın acil olarak nakit paraya ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun içinde bankalar aracılığıyla yüksek limitler ile nakit para imkanına kavuşan vatandaşımızın tüm ihtiyaç ve giderlerine imkan sunan bankalar, vatandaşımızın rahat nefes almasına olanak sağlamaktadır. Fakat son dönemde artış gösteren faiz oranları vatandaşımızı da kötü etkilemektedir. Bunun içinde bankalar arası rekabet oluşumu kaçınılmaz olunca, vatandaşın her zaman yanında olan Ziraat Bankası imdada yetişerek 50 BİN TL yüksek limitle Eğitim Kredisini düşük faiz imkanıyla veli ve öğrencilerin hizmetine büyük kolaylıklarla sunuyor. Faiz oranının uygun ve koşulların avantajlı olmasıyla sunulan Ziraat Bankası Eğitim Kredisini 36 ay vade ile kullanım sağlıyor.

Ziraat Bankası'nda bir seçenek bulunuyor. Öğrencilerin tüm masrafları, eğitim giderleri, özel okul ve kurs ödemeleri için veliler bankanın kampanyasına başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarını giderebilir. Kredi de üst limit 50 Bin TL olarak belirlendi fakat daha düşük ve ihtiyaç duyulan tutarlarda da başvuru yapmak mümkündür..

ZİRAAT BANKASI EĞİTİM KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Eğitim kredisi özel kredi paketleri arasında yer alıyor. Ziraat Bankası bu kredi için genel başvuru şartlarının yanında, başvuru yapacak olan ailelerin, öğrencinin eğitim aldığına dair fatura da ibraz etmesini talep ediyor. Özel Kurs faturası ya da özel okul faturası bankaya sunulmalı ve Ziraat Bankası Eğitim Kredisi başvuru yapanların hesabına değil, doğrudan eğitim kurumunun hesabına ödeme yapılmaktadır. Eğitim Kredisi hakkında bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerine uğrayabilir ya da  telefon bankacılığı ile bilgi alabilirsiniz.