Yılların köklü firmalarından biri olan Renault geçen ay yaptığı indirimler ile araba almak isteyenlerin yüzünü güldürmüştü. Marka yine bu tarz büyük bir indirimle araç sahibi olmak isteyenlere fırsat sunacak mı diye piyasada bir beklenti bulunmaktadır. 40.000 TL indirim yaptı! Clio fiyatları şuan inanılmaz...

Dev marka Renault çıldırdı sazı eline aldı! 40.000 TL indirim yaptı! Clio fiyatları şuan inanılmaz... Her fiyat güncellemesinde özellikle Clio gibi yıllardır yapılan güncellemelerle pek çok ihtiyaca cevap verir hale gelmiş ve son derece şık modellerin fiyatları özellikle araç almak isteyen kimseler tarafından takip edilmektedir. Her ne kadar son zamanlarda bir tedarik sıkıntısı bulunsa da bu durumunda yakın zamanda çözüleceği ve her şeyin yoluna gireceği yönünde olumlu bir hava bulunmaktadır.   

Bu Haber Sonrası Satışlar Hareketlenecek 

Yapılacak olan indirimlerin büyük avantajlar sağlayacağı konuşulan konular arasındadır. Çip krizinden sonra adeta durma noktasına gelmiş olan araç piyasasının böyle güzel indirimlerle canlanacağı ve satışların adeta patlayacağı düşünülmektedir. Özellikle Renault gibi köklü firmalardan gelecek bir indirim hamlesiyle beraber birçok kişinin yüzünün güleceği aşikardır. Büyük firmaların ellerinde ki araç modelleri de birbirinden de farklı olacağından dolayı kişiler kendi isteklerine göre aile ya da spor bir araba modeli seçebilir veya ikonik modellerden birini alarak konforlu bir sürüşün keyfini çıkarabilirler. Her ne kadar dolarda ki yükselişin bunu imkânsız hale getirdiği düşünülse de büyük markalardan mutluluk verecek haberler beklenmektedir.  

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Araba Alacaklar Fiyat Listelerini Merakla Bekliyor 

Araba almak isteyen ama bütçeleri düşük olduğu için hayallerinde ki araca kavuşamayan kimseler merakla bankaların sunacağı uygun kredi imkanlarını ve büyük araç markalarının sunacağı imkanları gözlemektedir. Bu nedenle araç markalarının sundukları yeni fiyat listeleri büyük ilgi görmekte ve bankaların çıkardıkları araç kredisi paketleri yakından takip edilmektedir. Full paket modellerde bir düşüş ihtimali zor gözükse de daha donanımsız modellerin fiyatlarında bir indirim olma ihtimali çok daha yüksek görünmektedir. Renault markasının neredeyse 40.000 TL’ye kadar yaptıkları indirim gibi bir indirimin daha olması aracını değiştirmek isteyen yada ilk aracını almak isteyen kişiler tarafından hevesle beklenmektedir. 
 

KAYNAK: ilan365.net