1976’da gösterime giren ve başrollerinde başarılı oyuncu Kadir İnanır ve Türkan Şoray gibi usta oyuncuların olduğu Yeşilçam Filmi Devlerin Aşkı dizi olmaya hazırlanıyor. Filmi seven izleyiciler bu haber ile oldukça heyecanlandı. Detaylar haberimizde…

Usta oyuncu Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın yer aldığı Yeşilçam Filmi Devlerin Aşkı dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Filmi seven izleyiciler bu haber ile oldukça mutlu oldu. Dizinin hangi platformda ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Öte taraftan dizinin oyuncu kadrosunda hangi oyuncuların yer alacağı da araştırılıyor.

2_1280x720-5

Devlerin Aşkı Dizi Oluyor!

Yeşilçam efsaneleri arasında yer alan Devlerin Aşkı filmi dizi olarak uyarlanarak ekranlara gelecek. 197 yılında yayınlanan ve Yeşilçam’ın unutulmayan projelerinden olan Devlerin Aşkı filmi dizi olarak izleyiciler ile buluşacak. Filimin başrollerinde yer alan Kadir İnanır ve Türkan Şoray gibi usta oyuncuların yerine kimin rol alacağı merak konusu oldu.

Türk sinema sektörünün geçmişine baktığımız zaman en önemli dönem olarak Yeşilçam göze çarpmaktadır. Hala Yeşilçam filmlerinin popüler olduğu dönemde, efsane projeler dizilere uyarlanıyor. Efsane filmlerin dizi olarak uyarlanmasına örnek olarak Tarık Akan, Adile Naşit ve Gülşen Bübikoğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı Ah Nerede dizisi de yakın zamanda televizyon dizisi olarak dizi seveler ile buluşacak. Öte taraftan Yeşilçam’ın efsane filmlerinden biri olan Devlerin Aşkı dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Filmi seven izleyiciler dizisi için heyecanlandı.

5_1280x720-5

Bu Defa Özge Peker Konuştu! Özge Yılmaz Kimdir? Neler Dedi? Hangi Hesabı Kullanıyor? Akıllara O Meşhur Hikayeleri Geldi! Bu Defa Özge Peker Konuştu! Özge Yılmaz Kimdir? Neler Dedi? Hangi Hesabı Kullanıyor? Akıllara O Meşhur Hikayeleri Geldi!

Yeşilçam’ın Unutulmaz Filmi Dizi Oluyor!

Başrollerinde ünlü oyuncu Kadir İnanır ve Türkan Şoray gibi usta isimlerin yer aldığı Devlerin Aşkı dizi oluyor. O dönemin en popüler filmleri arasında yer alan Devlerin Aşkı hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından oldukça beğenilmişti. Heyecanla beklenen Devlerin Aşkı dizisinde hangi oyuncuların yer alacağı ve performansları şimdiden merak konusu oldu. Dizi izleyiciyi ekranlara bağlayacak gibi görünüyor.

Efsane filmler arasında yer alan Devlerin Aşkı’nın dizi olması filmi izleyen izleyicileri heyecanlandırdı. Edinilen bilgilere göre, Gold Film’in Devlerin Aşkı filminin senarist Bülent Oran’ın varislerinden senaryo haklarını aldığı söylendi. Gold Film’in yapımcılığını yapacağı Devlerin Aşkı dizisinde hangi oyuncuların olacağı ise hala belli değil. Öte taraftan merakla beklenen dizinin cast çalışmalarının da yakında başlayacağı iddia edildi. Ayrıca, dizi severler Devlerin Aşkı isimli dizide yer alacak oyuncuların performansını da merakla bekliyor.