MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, memleketi Osmaniye’deki depremle ilgili açıklamalarda bulundu. Sert sözleri ile tartışmaların hedefinde yer alan MHP Lideri, ilk kez bir gazeteciye övgü dolu sözler sarf etti. Binali Yıldırım’ın da tebessümle dinlediği diyalog izleyenleri şaşırttı. İşte detaylar…

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde 9 saat arayla meydana gelen depremin etkileri devam ediyor. Deprem bölgesini ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise gündemin ilk sırasında yer alıyor. MHP liderinin vatandaşlar ile olan diyaloğu yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesini ziyaret eden Devlet Bahçeli, ‘’ Cumhurbaşkanımız ve diğer yetkililerin ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak, hepsini dağıtın gitsin! İndirin şunları’’ ifadelerini kullandı.

devlet-bahceli-dha-1996818

Devlet Bahçeli İlk Kez Bir Gazeteciyi Beğendi

Türkiye siyasi tarihinin en önemli simaları arasında yer alan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sert söylemleri ile tanınıyor. Sosyal medyadaki paylaşımları dahi viral haline gelen MHP liderinin Kahramanmaraş gezisinde ilginç anlar yaşandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ilk kez bir gazeteciye övgü dolu sözler söyledi.

9b9b8062d43de862d5daeed89db0db23

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

MHP Lideri Bahçeli’nin ‘’Allah senden razı olsun’’ dediği gazeteci Fulya Öztürk oldu. CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk’ü karşısında gören MHP Başkanı Devlet Bahçeli, ‘’Sen her gün buradasın. Ben seni televizyonda 23 günden beri izliyorum. Allah senden razı olsun’’ diye konuştu. Gazeteci Fulya Öztürk ise Devlet Bahçeli’den duyduğu güzel sözlere teşekkür etti. Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım’ın da tebessümle takip ettiği Devlet Bahçeli ve Fulya Öztürk diyalogu dikkat çekti.

s-6f64ca8a6650755a8b3b7ca5f540c5de8350e67a

Devlet ve Millet El Ele Yürüyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fulya Öztürk’ün sorularına da yanıt verdi. Osmaniye’deki 4.1 büyüklüğündeki depremde can kaybı olmadığını belirten Devlet Bahçeli, ‘’Türkiye ayağa kalkmış, her türlü afet ve depremi ortadan kaldıracak azim içerisinde’’ dedi. Depremden dolayı tedirginlik duyuyor musunuz sorusuna da yanıt veren Devlet Bahçeli, ‘’Allah’tan gelenden tedirginlik duyulmaz’’ ifadesini kullandı.