Devlet Destekli 4000 TL Ödeme Veriliyor! Bankalar Üzerinden Başvuru Ekranı Resmen Açıldı. Kamu bankaları tarafından ödenecek olan 4000 TL ödeme için şartlar nelerdir?

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için nakit kredi kampanyası başlatan, kamu bankaları devlet destekli olarak 4000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Daha önce bankalar üzerinden kredi kullanmış olan kişiler, 4000 TL'ye kadar ödemeleri internet bankacılığı üzerinden şubelere gitmeden de alabilmektedirler. Banka şartlarına uygun olan kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler, 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılabiliyor. 

Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank veya PTT şubeleri üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. 4000 TL kullanacak olan kişiler, özellikle PTT şubeleri üzerinden başvuru yapmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden mesaj atabiliyorlar. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra PTT, yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak bu mesajı olur. 30 50 numarasına gönderin. 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere hemen sonuç verir, onaylanan tutar en yakın PTT şubesinden kullanırsınız. 

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise şubelere gitmeden işlemlerini banka şubeleri, yine internet siteleri üzerinden yapabilir. Bankaların resmi internet sitesi üzerindeki verilen ihtiyaç kredisi başvuru formlarını dolduran vatandaşlara bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi değerlendirmesi yapılmaktadır. Banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi kullanacak olan vatandaşların banka şubelerine gitmeden faiz oranlarını öğrenebilecekleri yer, resmi internet siteleri olmaktadır.