Devlet Duyuru Yaptı, Başvuru Yapan Kişilere 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek

Son Dakika Gelişmesi, Devlet Duyuru Yaptı, Başvuru Yapanlara 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Ödenecek. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerden şart aranmıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 06.08.2021 - 23:22 06.08.2021 - 23:22 Vural Pars

Bankaların son dakika gelişmesi olarak, uygun faizlerle kredi ödemesi yapılacağı haberi daha önce vermiştik. Bu krediler borç kapatma kredisi olarak alınmıyordu. Bankalardan şimdi ise devlet desteği ile birlikte, 100.000 TL'ye kadar olan tüm borçlar kapatılacak ve tek bir yere ödeme yapma kolaylığı sağlanacak. Uygun faizlerler 36 ay vade ile ve ilk taksit ödemesi 3 ay erteleme yapılacak bu kredilerde, vatandaşların dağınık olan borçlarının tek bir yerde toplanması isteniyor. Borç kapatma kredilerinde ilk olarak kamu bankaları kampanyalarını başlatacak. Daha sonra anlaşmalı özel bankalar ve katılım bankaları üzerinden de işlem yapılabilecek. İşte detaylar....

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi Olarak 100.000 TL Net Kredi Tekfilini Duyurdu

Ülkemizin kamu bankalarından olan Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabileceksiniz. Uygun faizlerle yapılacak bu kredi başvurularında banka kredi alacak kişilerin ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatarak işlem yapacak. Banka şubelerinden yapacağınız başvuru ile birlikte, kredi değerlendirmesini genel müdürlük yapacak. Banka düşük faiz oranları ile bu kredileri verecek. Resmi internet sitesinden de başvuru ve kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Vakıfbank Bu Sabah İtibariyle 100.000 TL vermeye başladı

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank'ta oldukça fazla tercih edilen bir banka oluyor. Banka şubelerine giderek, sizlerde hemen sonuç alabileceğiniz bir kampanyaya katılabileceksiniz. Banka uygun faiz oranları ve işlemleri ile birlikte, müşterilerine hemen destek vermektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirlenen şartlar dahilinde kredilerini anında kullanabileceklerdir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başta olmak üzere, kredi mevduat hesabı borçlarınızı ve kart borçlarınızı da kapatacak.

son-dakika-gelismesi-devlet-duyuru-yapti-basvuru-yapanlara-100000-tl-borc-kapatma-kredisi-odenec

Özel Bankalarda Başlıyor

Kamu bankaları ile birlikte, özel bankalarda kredi imkanı verecek. Uygun faiz oranları ile birlikte, işlem yapacak olan Şekerbank, İş Bankası, Denizbank, Akbank ve Garanti BBVA bu krediler için kolları sıvadı. Önümüzdeki günlerde bankaların bu kampanyaları açıklaması bekleniyor. Başvuru yapacak olan kişiler, banka şubelerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapabilecekler. Başvuru yaptığınızda sizlere hemen sonuç verilecek ve bu sonuca göre de krediniz anında kullandırılacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@