Devletten Duyuru Geldi, 100.000 TL'ye Kadar Kredi Alacaklara, Faizsiz Krediler Gündem Oldu! Hangi Bankalar Veriyor?

Devletten Duyuru Geldi, 100.000 TL'ye Kadar Kredi Alacaklara, Faizsiz Krediler Gündem Oldu! Hangi Bankalar Veriyor? Son dakika haberi ile kredi onayı nasıl alınıyor? İşte faizsiz kredi detayları...

Ekonomi 12.07.2021 - 17:27 12.07.2021 - 17:27 Vural Pars

Devletten Duyuru Geldi, 100.000 TL'ye Kadar Kredi Alacaklara, Faizsiz Krediler Gündem Oldu! Hangi Bankalar Veriyor? Son dakika haberi ile kredi onayı nasıl alınıyor? 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler bankalardan faizsiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa ülkemizdeki katılım bankalarından bu işlemleri yapabilirler.

Türkiye'de 6 tane Katılım Bankası işlem yapmaktadır. Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Emlak Katılım Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası olarak 6 adet bankadan faizsiz krediler kullanabilirsiniz. Bu bankalardan da faizsiz olarak kredi kullanacağınız için banka politikalarına uygun olmanız durumunda onay olabileceksiniz.

Onay almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler diğer bankalarda olduğu gibi katılım bankalarından da maalesef onay alamazlar. Şimdi sizlere 100.000 TL'ye kadar onay olabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Katılım Bankası 100 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu Katılım Bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım Bankası üzerinden de 100 bin TL'ye kadar faizsiz olarak kredi kullanabilirsiniz. Bu krediler de alacağınız kredi miktarından sonra 36 ay vadeli olarak işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler uygun kar payı oranları ile birlikte bu kredileri istedikleri banka şubesinden kullanabilirler. Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışan kişilerin en az 6 aylık sigortalarının olması emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekmektedir. Bu şartlara uygun olduğunuzda banka sizlere hemen kredi kullandıracaktır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kuveyt Türk Katılım Bankası üzerinden de 100 bin TL'ye kadar faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de banka sizlere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlar. Faizsiz olarak yapılan bu kredi işlemlerinde sadece kar payı oranı ile kredi kullanabilirsiniz. Kar payı oranları da sizin kredi notunuza göre belirlenecektir. Size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine giderek 100.000 TL için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

60e1757167b0a93318ab0983

Albaraka Türk Katılım Bankası 100.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Faizsiz 100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden de bu kredileri kullanabilirler. Size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile bile gittikten sonra bu bankadan ihtiyacınıza göre faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faizsiz kredi başvurusu yapacak olan kişiler 100.000 TL kredi kullandıkları zaman ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak kredi alabilir. Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşırsa daha yüksek limitlerde kredi kullanması mümkündür. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka şartlarına uygun değilseniz, hemen olumsuz yanıtı alırsınız. Bu bankada tüm yapacağınız işlemler faizsiz olarak İslami şartlara uygun olarak sizlere sunulacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@