Giderek daha da pahalılaşan hayat şartları nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan tüm vatandaşlara Devletten müjde geldi!

Başvuru halinde tek seferlik 850 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli vatandaşlar bu ödemeden yararlanabiliyor. Tek yapmanız gereken başvuru yapmak! Devletten vatandaşlara anında 850 TL nakit yardım (promosyon) ödemesinden nasıl faydalanılır? 850 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? Tüm detaylarıyla haberimizde sizlerle...

Son dönemde artan enflasyon ve pahalılaşan hayat şartları nedeniyle zor bir süreçten geçen vatandaşlara ülkemizin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank 850 TL nakit promosyon müjdesini duyurdu. SSK, Bağkur ve Memur emeklisi tüm vatandaşların yararlanabileceği promosyon kampanyası ile anında 850 TL nakit ödeme banka hesaplarına yatırılıyor. Vakıfbank, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile gerçekleştirdiği anlaşma çerçevesinde milyonlarca emekliye 850 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Vakıfbank'tan Anında 850 TL Nakit Promosyon

Bilindiği üzere bankalar, SGK ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde emekli vatandaşlara 3 yılda bir kez olmak üzere promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Türkiye'nin önde gelen kamu bankaları arasında sayılan Vakıfbank'ta 2022 yılı Mart ayı itibariyle milyonlarca emekliye promosyon ödemesi yapıyor. Vakıfbank'tan 850 TL nakit promosyon ödemesi alabilmek için 3 yıl boyunca emekli maaşını Vakıfbank'tan alma taahhüdü vermek gerekiyor. Bu taahhütte bulunan vatandaşlar, emekli aylıklarının tutarına göre değişen miktarlarda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar.

Emekli aylığı 2.000 TL'ye kadar olanlar 550 TL,
2.000 TL - 3.000 TL aralığında olanlar 675 TL,
3.000 TL ve üzeri olan emekliler ise 850 TL peşin promosyon ödemesinden yararlanabiliyorlar.

Vakıfbank'ın promosyon müjdesi sadece peşin ödeme ile de bitmiyor. 850 TL nakit promosyon ödemesinin yanı sıra pek çok fırsat ve indirim de, maaşını 3 yıl boyunca Vakıfbank'tan çekme sözü veren emekliler için özel olarak sunuluyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Duyurdu! Herkese 3.038 TL! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Duyurdu! Herkese 3.038 TL!

Emekli Maaşını Vakıfbank'a Taşıyanlara Büyük Müjdeler!

Maaşını Vakıfbank'a taşıyarak 3 yıl boyunca Vakıfbank'ta kalma sözü verenlere 850 TL'ye kadar nakit-peşin promosyon ödemesinin yanı sıra 2000 TL'ye kadar günlük ücretsiz para çekim imkanı, herhangi bir komisyon ve ücret ödemeden ücretsiz olarak EFT, FAST ve Havale işlemleri gerçekleştirebilme, ücretsiz HGS etiketi, Ücretsiz/aidatsız kredi kartı gibi pek çok özel imkan da sunuluyor.